Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok? Nem jönne ki...

Mit gondoltok? Nem jönne ki furin ez a lépés?

Figyelt kérdés

Van egy cég ahol dolgoztam. (Boldog boldogtalant felvettek 8 általánossal is már) Itt úgy voltam, hogy amíg nem találok magamnak a végzettségemnek megfelelő vagy legalább hasonló munkakört.

1 hónap után felmondtam mert találtam egy olyan helyet. (előtte 2 évig nem bírtak volna sehova se fel venni egyik cég se hiába van ember hiány)

Annál a cégnél se voltam sokáig nem rég jöttem el. Feladatköröm megszűnteték. (kicsit emiatt komolytalannak is tartom a céget mert 2-3 hét se telt el mikor közölték és else tudom képzelni, hogy ennyire hirtelen, és nem számítottak rá)

Most mennék vissza az előző helyemre. De nem tudom mennyire vennének így komolyan.


2016. okt. 12. 15:34
 1/1 anonim válasza:
Sokan csinálják ezt, az én munkahelyemre is sorba jönnek vissza a régi dolgozók. Tapasztalataim szerint a munkáltató nem igazán foglalkozik vele ilyen helyen, hogy ki jött és hogyan.
2016. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!