Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Találkoztatok már nem alkalmas...

Találkoztatok már nem alkalmas Hr-essel?

Figyelt kérdés
Volt már olyan amikor szerintetek érezhetően vagyis utólag átgondolva a Hr-es miatt maradtál le egy melóról? Tehát nem jó kérdések, kezdő hr-es, vagy csak látszott, hogy nem voltál neki szimpi mondjuk mint férfi vagy nő és már az elején érezted, hogy bukta lesz? köszi a válaszokat.
2016. okt. 12. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2016. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
MAjd sikeres leszel, ha nem másban keresed a sikertelenséged okát...
2016. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most nincs ilyenfajta élményem, vagyis nem ezen okokból. De ne mondja már senki nekem, hogy nincs ilyen... amikor még az önéletrajz írós szakemberek is mondják, hogy ha nem kérik pl a képet bele, akkor inkább ne, mert sokszor nők a kiválasztók és ha nem jösz be nekik mint pasi akkkor buktad... szóval nem egy idegentől való ez.
2016. okt. 12. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden szakmában vannak dilettánsok.
2016. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Eddig 2 alkalommal találkoztam alkalmatlan HR-essel. Ebből egy volt interjú, és nem azért találom alkalmatlannak, mert nem vettek fel, hanem mert a bullshit kategóriájú kérdéseken nem jutott túl, láthatóan nulla emberismerettel és kommunikációa készséggel bírt, és állandóan önmagának mondott ellen. A másik eset nem interjú volt, hanem belső ügyek, egy trehány, megbízhatatlan, de nagy arcú HR-es hölgyről van szó.


Emellett találkoztam egy nagyon profi HR-essel is a jelenlegi munkahelyemen.

2016. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

En csak irodaban voltam. Nem volt interjum.


Szamomra mar a HR-es kislanyok megjelenese is vicc volt. A recepcion kibeszeltek a hetvegi bulit es valami Jucirol. Majd a kiscsaj megfogta a gagyi kistaskajat es jelentosegteljesen besetelt a gyurott, mosatlan "kiskosztumjeben" -nadrag, gyurott buz, gyurott blezer - az irodaba interjuztatn.


3-bol 1-nek zsiros volt a haja, vicc, hogy ezek valogatjak ki a cegekhez a dolgozokat, amikor o maguk ugy neznek ki es viselkednek, mint valami agrolszakadt fruskak.

2016. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nah tessék. Ugye, hogy vannak. Igazából most én is így jártam. Szóval nem a tulaj interjúztatott, mert amúgy nincs hr-esük hanem valszeg két irodista csaj. És Alig kérdeztek a dolgaimról, inkább ők mondták, hogy mit várnának el, hogy be tudom e vállalni. Kb. Ilyen volt az interjúm amikor sori melóra jelentkeztem, de most oktatói dologról lett volna szó. Szóval így kíváncsi leszek mit adnak át a főnöküknek, hogy milyen voltam.... amúgy a főnök váratlanul elment ügyeket intézni mint megtudtam, csak így lehet pont így bukom el a dolgot. Pedig ez jó lenne melónak.... Meglátjuk.
2016. okt. 13. 09:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Közben hívtak, hogy szimpatikus voltam, és 24.én kezdek. :D Szóval a jó öreg sárm mégis hatott. :D Na jó persze, viccelődök csak. De tényleg azt hittem, hogy ez miatt nem fogok megfelelni. :D juhéééééééééééééééé :D
2016. okt. 13. 11:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, honnan tudod, hogy te is "így jártál", és nem csak alkalmatlan vagy az adott állásra? Ha ettől jobban érzed magad, csináld. De ha sokadik sikertelen interjú után is csak arra tudsz gondolni, hogy a HR-es inkompetens, lehet benned van a hiba.
2016. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. száz százalékosra vettem a válaszod haszonosnak, de nem tudom miért azt hiszi valaki ha feltesz egy ilyet, hogy ezért írom ezeket. kb három hónapja vagyok munkanélküli háromszor voltam interjún, és ebből kétszer megfeleltem, utóbbi ez amiért kiszóltak tegnap. Volt tapasztalatom negatív, amikor olyan ember volt aki nem hr-es és lekezelő volt picikét. ez azért létező dolog, nem tudom miért olyan istentől félő dolog ez. Igen is van ilyen, ahogy páran írták is már fentebb.
2016. okt. 14. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!