Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy valaki távmubnkába dolgozna szbadúszóként de a Keletiek mindent elvállalnak 1 dollárért több órás munkákat is?

Figyelt kérdés
Én 8 at kérek óránként és benyújtottam az upworkon vagy 40 proposalt és 1 re sem hívtak még interjúra sem...aki dolgozik szabadúszóként az hogyan tört fel? Ha megadok pár kamu végzettséget meg veszek pár referenciát, több esélyem lehet? Utánanéznak? Vagy beállítok egy csinos csajt profilképnek aki nincs facebookon?
2016. okt. 21. 11:31
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Befektetés. Például te is bevállalod 1$-ért, hogy legyen referenciád. Ha az megvan, jöhetnek a rendesen fizető melók.
2016. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben te is dolgozol 1$-ért. Aztàn ha van referencia, kérsz többet. Tudod, a ranglètra. Pl. Amikor Angliàban dolgoztam, voltak nálunk brit egyetemistàk, önkèntes alapon dolgoztak nálunk, ingyen, azèrt hogy tapasztalatot szerezzenek. Bàr tudom, a magyar mentalitás az hogy azonnal minden kell. Mint a balatoni büfések is 1 szezon akarnak ùj audit.
2016. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv az interneten, pont ez a lényege a neten történő munkakiszervezésnek, hogy a munkások egymással versenyezzenek az árban és levigyék a költségeket.


Amúgy meg amit írtak: vállalj el kevés pénzért munkákat, hogy legyen referenciád.

Egyébként mivel foglalkoznál?

2016. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De durva, a keletiek mindennek aláígérnek? Pont ezt mondja rád is az összes amerikai, brit, holland, kanadai, etc... Mekkora mocsokság
2016. okt. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!