Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fontos! (TÖBBI LENT)?

Fontos! (TÖBBI LENT)?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat,ha ide írom, de ezt olvassák a legtöbben.

Ma 9 órára megyek állásinterjúra(CBA bolt.).

Még nem dolgoztam(csak az iskolai szakmai gyakorlataim alatt), és nagyon izgulok.

Mire figyeljek?Nagyon félek,nehogy butaságokat mondjak.

Várom a mielőbbi válaszokat.


2010. ápr. 27. 07:22
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Ne mutasd, hogy izgulsz, légy határozott, hogy lássák, jó munkaerő leszel. Vigyed a szükséges papírjaidat, és ha kérik, akkor add át őket.

Az elején mutatkozz be, és utána várd, hogy kérdezzenek. Hidd el, hogy menni fog. Majd ők irányítanak.


SOK SIKERT ÉS CSAK POZITÍVAN!

Írd meg légyszi, hogy mi volt, hogy sikerült.


Egy nagy kalappal!!!


szia

2010. ápr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Nem tudom olyat válaszolok-e, mint amire számítasz, de azért írok. Olyan kedvesen írtad ki ezt a kérdést.

Ne izgulj, légy határozott és kedves, mosolygós. Nálam ezek jó pontok voltak. Öltözz csinosan, elegánsan.

Biztos lesznek beugratós kérdések, próbáld körülírni magad, vagy elterelni, azt amiben nem vagy biztos. Próbálj mindig tömören és eszesen felelni, nem kell a halandzsa. Tudom mind ez nehéz, majd utólag már könnyebb, de ne arra gondolj, hogy hol vagy, próbáld elvonatkoztatni, mintha nem is interjún lennél, csak egy baráttal beszélgetnél. :) A határozottság, talpraesettség és a lényegretörő beszéd ilyenkor fontos.

Sok sikert, ügyes leszel. :)

2010. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj a kérdésekre mindíg pozitív ,határozott választ adni!

Pl:Mért szeretne nálunk dolgozni?

Ne igy:Hát,..Mert kell a pénz.

2010. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
MOSOLYOGJ!
2010. ápr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, nagyon kedvesek vagytok!Már elküldtem az önéletrajzomat Csütörtökön, és Pénteken hívtak. Az üzletvezető azt mondta, hogy tetszett neki.Remélem, szimpatikus leszek neki.Nagyon szeretnék már dolgozni,ugyanis másfél éve nem találok a szakmában(műszaki eladó, ruházati eladó) plusz a boltvezető tanfolyam munkát, ezért is izgulok ennyire. Köszönöm nektek, megnyugtattatok egy kicsit.

Persze, megírom, hogy mi volt.

2010. ápr. 27. 07:37
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!!!!! Majd írj,hogy mi volt:)) Mi innen szívből szurkolunk:))
2010. ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Még valami.Gyakori kérdés :Mi az erösséged és mi a gyengéd?
2010. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek:)Megyek készülődni, ha esetleg marad időm, válaszolok még!
2010. ápr. 27. 07:47
 9/21 A kérdező kommentje:
Mármint a munkára értetted gondolom.Talán az,hogy egy picit lassú vagyok, tudom, ezen változtatni kell(ene). Értem ez alatt, a gyakorlaton is csak lassan tudtam szép munkát végezni.Méteráruban voltam az iskolai gyakorlatom alatt(ruházati).És ott kellett a kézügyesség, ami nekem nincs.Nagyon nehezet nem bírok el. Ilyenekre gondoltál? A pozitívak:Elmondások szerint, kedves,udvarias vagyok a vevőkkel, jó esztétikai készséggel rendelkezem(ezt ruhás boltban mondták.
2010. ápr. 27. 07:50
 10/21 A kérdező kommentje:
ui:De ezt mégsem mondhatom:(. Fel se vesznek akkor...
2010. ápr. 27. 07:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!