Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fontos! (TÖBBI LENT)?

Fontos! (TÖBBI LENT)?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat,ha ide írom, de ezt olvassák a legtöbben.

Ma 9 órára megyek állásinterjúra(CBA bolt.).

Még nem dolgoztam(csak az iskolai szakmai gyakorlataim alatt), és nagyon izgulok.

Mire figyeljek?Nagyon félek,nehogy butaságokat mondjak.

Várom a mielőbbi válaszokat.


2010. ápr. 27. 07:22
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

pedig lehet, hogy mondanod kell majd. hogy lassú vagy, azt nyugodtan mondhatod, mert azon lehet változtatni.

a helyedben így fogalmaznám meg:

eleinte lassú vagyok, mert mindenre részletesen odafigyelek, nehogy hibázzak... de időven ez természetesen elmúlik, ahogy rutint szerzek.

2010. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Légy természetes, illedelmes, mintha nem is a főnökkel beszélnél. Egy óriási markolóval, nem nagy kalappal. Írd meg hogyan alakult!
2010. ápr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Utolsónak!Nagyon köszönöm! Ez jó!Most már készülődöm, és amint újra géphez jutok, megírom, mi volt! Köszönöm szépen!
2010. ápr. 27. 08:09
 14/21 A kérdező kommentje:
08:08 asnak is köszönöm:)kb mint vizsgákon(gondolom). Határozottan, pozitívan:). Abból nem lehet baj:)
2010. ápr. 27. 08:10
 15/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Felvettek:) Hétfőn kezdek is,reggel 6 ra kell mennem(fél 7 kor nyitnak.)Nem volt semmi különös, csak kitöltötte a papírokat, azokat kell majd vinnem az üzemorvos egy másik városba, a holnapi vagy holnaputáni nap folyamán, meg majd a munkaügyibe kell bemennem a papírokért.
2010. ápr. 27. 10:37
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia milyen állásra jelentkeztél a CBA-ba? Mert én is gondolkodtam,hogy megpályázom az üzletvezető helyettesi állást.
2010. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szia:) Eladóira(Bár élelmiszerem az nincs, csak ruha, meg műszaki, de így is felvett.Gondolom, elég az, hogy eladói.)Meg boltvezetőim. Szerintem próbáld meg te is. Vidéki vagy vagy pesti?Mert én vidéki.
2010. ápr. 27. 11:16
 18/21 anonim ***** válasza:
Gratula :)
2010. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. ápr. 27. 12:21
 20/21 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!:)) Remélem tele leszel kellemes élményekkel.))

Sok sikert és kitartást!!!!!!!!!!!:)))

2010. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!