Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudok munkát találni?

Hogyan tudok munkát találni?

Figyelt kérdés

Már megnéztem ezernyi weboldalt,de ott csak kimondhatatlan nevű állásokat találok!!!Máshol em jobb a helyzet!Nem mehetek végig a városon és nem mehetek be minden egyes üzletbe azzal,hogy "Nincs felvétel???" és "Mikor lesz???"...már nagyon elegem van...rossz anyagi helyzetben vagyunk és nem találom a kiutat!!!Van esetleg valakinek valamilyen ötlete?Sajnos nincsenek befolyásos barátaim és ezért munkám sem!!!!!


És mielőtt valaki kötöszködne,a szomszédból netezem!


2010. ápr. 27. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

www.gerillaoneletrajz.hu

Nagyon jó ötletek vannak benne, iratkozz fel a hírlevélre.

2010. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, meg ismerősök.

Milyen területen keresel munkát? Mert attól is függ, hol érdemes keresni.

2010. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

sehogy.nagyon nehéz munkát találni én se találok.pedig nem válogatok.melyik megyében keresel?mi a végzettséged,

?

2010. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a helyzet, én is így vagyok. Mocskos urambátyám-országa ez, kiskirályokkal meg magukat HR-esnek hazudó bárányfelhő-bodorítókkal. Csak azt tudom javasolni, hogy ne hidd el, amiket mondanak, tökmindegy mit csinálsz, ha nem vagy valakinek a sógor-koma-haverja, akkor esélyed sincs :-/
2010. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érettségim van,OKJ-Gyógyszertári asszisztens szakmám,Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében élek!Nagyon sok minden érdekel,ruhaipari technológusnak tanultam középiskolában!És min1 milyen munkáról van szó...csak legyen!De sajnos a környéken semmilyen sincs!Már megjártam Hajdú-Bihart és Budapestet is!:(

Köszönöm a válaszokat!

2010. ápr. 28. 10:05
 6/6 anonim válasza:
én is tanácstalan vagyok. hajdú és pest megyét bejártam szinte. ez van. megpróbálom valami tanfolyammal húzni az időt... :(
2010. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!