Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha külföldi munkavállalásról...

Ha külföldi munkavállalásról lenne szó, akkor hova mennétek inkább, Németországba vagy Angliába?

Figyelt kérdés

Minden szempontot figyelembe véve? Kereseti lehetőség, lakás, stb?

Ismerősök tapasztalatai alapján Angliában, azon belül Londonban többet lehet keresni, mint Németországban, viszont rosszabbak az életkörülmények. De gondolom valamit valamiért. Nektek van esetleg tapasztalatotok bármelyikkel kapcsolatban?


2016. okt. 30. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Minimálbérért, vagy kicsit többért menni inkább Németország, mert olcsóbb a megélhetés. Ha viszont vállalkozni szeretnél, illetve értesz is valamihez, el tudod magad adni, akkor jobb Anglia. Messzemenőkig jobb, szabadabb élet, nem olyan kötöttek a szabályok mint Németországban. Magam részéről én soha nem tudnék élni huzamosan egy német nyelvű országban, hihetetlen a túlszabályozottság, már-már irritálóan.
2016. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha London és Németország között kellene választanom, akkor Németországot választanám.De ha egészében Angliát, nem pedig Londont, akkor Angliát választanám.

Nekem Anglia jobban tetszik, jobban szeretem a nyelvet is, az ügyintézés sem olyan töketlen mint a németeknél. Meg amit az első is írt. Hangulatban, emberek mentalitásában nekem Anglia jobban tetszik. Az árak meg egyformák, nem értem miért jönnek sokan azzal, hogy Anglia rossz mert drága. Ugyan annyiba kerül a megélhetés ott mint itt Németországban. Kivéve persze Londont. De az egy külön téma.

2016. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt Londonról sokféle infot megtalálsz


https://www.youtube.com/user/ItsLondonCalling


Üdv,

Bea

2016. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!