Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen észérvekkel lehet...

Milyen észérvekkel lehet meggyőzni a szülőket a külföldi munkavállalásról? Ők nagyon ellenzik hogy menjek, én mennék.

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.
2012. jan. 21. 19:15
 2/6 anonim ***** válasza:

felnott vagy menj!


en betoltottem a 18at, leerettsegiztem es 2 nappal kesobb mar a repulon voltam (anglia fele).

eloszor au pairkedtem, most egy hotelban vagyok.

anyaek nem orultek, de hat az en eletem. ugy voltam vele h ha elcseszem csak is az en hibam lesz.


23L

2012. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, na pontosan ilyen hozzászólást vártam :) Köszönöm :)

Bejött a számításod odakint?

2012. jan. 21. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:

voltak nehezebb idoszakok, de jol erzem magam.

sokkal jobb mint otthon.

mar itt is meg van a barati korom.

anyaek meg mar bele torodtek h evente 2szer latnak 2 hetre :D

2012. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először tudni kéne, hogy pontosan miért ellenzik. Arra tudnánk reagálni. 24 évesen, ha nem letelepedni akarsz, hanem mondjuk pár évre akarsz kimenni, abban nincs semmi.
2012. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Abból indulnak ki, hogy biztosan nem találok munkát, mert semmihez sem értek, és majd elrabolnak, és megölnek, és eladnak, meg egyébként is, akkor nem tudnánk naponta 5ször beszélni telefonon.

Hozzátenném, 10 éve nem élek otthon, önfenntartó vagyok, szóval ezért is nem értem az aggodalmaskodást.

2012. jan. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!