Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Munkák Amerikában" cégről...

"Munkák Amerikában" cégről hallott már valaki, dolgozott már velük?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék rövidebb távon munkát vállalni az Amerikai Egyesült Államokban, s ezt a honlapot találtam: www.munkakamerikaban.hu

A fizetés kecsegtető, de nem tudom, hogy mennyire megbízható a cég, körülbelül semmit nem találok róluk az interneten, semmi bizonyítékot, hogy nem átverés. Valaki esetleg hallott róluk akármit, vagy kapcsolatban volt velük, esetleg ki is ment rajtuk keresztül?

Akármilyen más tippet is szívesen fogadok az amerikai munkavállalással kapcsolatban.



2016. nov. 2. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
fekete munka. rövid távra usa nem éri meg. ha pénzgyűjtés a cél, ott van egész EU. Illegálisként USA felejtős. De te tudod.
2016. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Sejtettem, hogy nem legális a dolog, te amúgy honnan tudod hogy fekete? Volt ismerősöd vagy netán te kint velük?

Nekem most azt hiszem mindenképpen csak egy nyárra lenne jó, s láttam hogy itt lehet gyerektáborokban is dolgozni, amik feltételezem főleg nyáron vannak.

2016. nov. 2. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalakról messziről lerí hogy stiklisek.

Van egy telefonszámuk meg egy email címük, meg egy cím egy irodáról, ahova csak előre egyeztetéssel mehetsz. Teljesen leellenőrizhetetlenek. Amúgy azért, mert az USA-nak nem kell az európai kulimunkás. Ott vannak a mexikóiak és egy halom más legális vagy illegális bevándorló. Ilyen munkákra még munkavállalói vízumot se adnak, a fent említett okok miatt.

2016. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
onnan látszik hogy fekete munka, hogy az USA-ba kijutni ilyen melókkal, hivatalosan nem lehet.
2016. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
táborba mehetsz bizonyos korig, arra adnak vízumot, magad is kereshetsz tábort aki alkalmaz de vannak ilyen közvetítők is.. google is ur friend
2016. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Így már világos.
2016. nov. 3. 10:51
 7/10 anonim válasza:

Megnéztem .

Hogy a francba jött ki nekik heti 600???

Egy floridai kezdő melós ( fizikai munka) 8.05-9.5$ ig kap ami adózás után nettó : 6.90-8.4 $

Szóval lehet osztani szorozni .

Egy Floridában elő

2016. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen közvetítő "cégek" kihasználnak és sokat keresnek a te munkádon (nem csak az amerikai közvetítők hanem az EU-ba közvetítők is). Pontosabban a nagyobb részt lefölözi a közvetítő és csak töredékét kapod meg az eredeti bérnek. Vagy gondolod hogy csupa szívjóságból segíteni fognak?
2016. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltam már kint az USA-ban közvetítő cégen keresztül és az ennél a cégnél ígért fizetés töredékéért dolgoztam, szóval..ja. Utolsó, azt hiszem tudom miről beszélsz:D de pont ezért kaptam fel a fejemet ennél a "cég"(?)nél a heti 400 dolcsira... na mindegy,köszi a válaszokat!
2016. nov. 8. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor van jó esélyed ha nagyon jól tudsz angolul szinte akcentus mentesen és mindenféle közvetítő vagy más segítsége nélkül is tudsz találni magadnak valamit. Ehhez egy felsőfokú nyelvvizsga is kevés. Angol anyanyelvű beszélgetőpartnerek kellenek akikkel minden nap tudsz beszélgetni néhány órát.
2016. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!