Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szégyellnem kell, hogy 22...

Szégyellnem kell, hogy 22 éves pályakezdőként kilátástalan helyzetű munkanélküli vagyok? Nem találom a helyem az életben.

Figyelt kérdés
Más is van ilyen helyzetben? Nem tudom mit kezdjek magammal, teljesen depressziós vagyok már ettől. Nem érzem magam semmiben sem jónak, sőt...egy semmirekellő vagyok. Ha sokáig fog ez tartani és nem találok továbbra se munkát és életcélt, inkább öngyilkos leszek...nincs értelme így élni és a szüleim is megszabadulnának tőlem végre.
2016. nov. 2. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Az önsajnálaton kivül mit teszel azèrt hogy jobb legyen?
2016. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én már nem is akarok semmit igazából...eltávolodtam az élettől, lélekben feladtam. Lassan végleg rászánom és végzek magammal örökre.
2016. nov. 2. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

a munka nem fog bekopogtatni hozzád. amúgy meg valamihez kéne érteni és lenne normális munkád.


csak a tanulatlan élhetetlen mihaszna emberek sírnak hogy mekkora s.z.a.r. helyzet van ma magyarországon.


az én ismerőseim mint mind 300.000 körüli nettót visznek haza, csak egy pár évig tanulni kellett érte.

2016. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%
8 általánossal (4 első, 4 második) tényleg szar lehet.
2016. nov. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen 8 általános?
2016. nov. 3. 09:21
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ilyen hozzáállással szégyellned kell magad.
2016. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
en is igy vagyok sajnos. ha nincs vmi szuper jo vegzettseged akkor csak gyarakba birsz menni. en is oda akarok menni fel is fogok hivni egyet. nem tudok mast tenni am en se latom ertelmet semminek. de vesztenivalom nincs lehet lesz munkam. csak valahogy vissza kell majd szokni a mindennapos furdesre
2016. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellned magad. 22 évesen még bármit tanulhatsz. A hozzáállásodon kell változtatni, ez az egyetlen probléma.
2016. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!