Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Leendő főnök állásinterjún...

Leendő főnök állásinterjún kijelenti, hogy szimpatikus vagyok neki, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van valami egyéb jelentése, ez utal valamire, vagy szimplán tényleg szimpatikus vagyok neki?

Nekem furcsa volt, hogy ezt mondta.


2016. nov. 8. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Tangád és szoknyát vegyél fel.
2016. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Gondosan mérlegelve a helyzetet lehet, hogy szimpatikus vagy neki.
2016. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az egész fura volt. Pl. rögtön azzal indított mennyit kérek. Ezt tök hamar megbeszéltük, majd kérdeztem még egy-két dolgot, ő megválaszolta, de nem kérdezett semmit és a legvégén azt mondta, hogy szimpatikus vagyok neki.
2016. nov. 8. 14:38
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Célzás - egyéb szolgáltatásokat is kell nyújts a munka reményében.
2016. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem a sok szexuálisan frusztrált válaszoló miért egyből a dugásra asszociál...
2016. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Illetve azt értem, hogy miért, csak azt nem, hogy ezt miért osztják meg velünk.
2016. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor te citro mire asszociálsz a leírt helyzetet illetően?
2016. nov. 8. 15:58
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Ezt nekem is mondták már párszor, de soha nem vettek fel. 50 sikertelen állásinterjúm volt eddig.
2016. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a citromost frusztrájla a helyzet, nála nem céloznak ilyenre... amúgy a szitól és a hangnemtől függ, lehet tényleg arra célzott, lehet nem..
2016. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Piszok ember hiánya van, és az első jelentkezőt fel akarja venni felesleges körök nélkül, akiben a szikrája is megvan annak, hogy elvégezze a munkát, picit is jobb, mint az eddig jelentkező totálisan fogalmatlanok, és eljönne annyiért, amennyit kínálni tudnak (ami valszeg nem iparági átlag, különben nem lenne égető ember hiánya)


Amit elmondtál a gyors fizu egyeztetést követő rögtön szimpi vagyról, abból nekem kb a fenti jön le

2016. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!