Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Leendő főnök állásinterjún...

Leendő főnök állásinterjún kijelenti, hogy szimpatikus vagyok neki, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van valami egyéb jelentése, ez utal valamire, vagy szimplán tényleg szimpatikus vagyok neki?

Nekem furcsa volt, hogy ezt mondta.


2016. nov. 8. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#7 például arra, hogy mint leendő munkavállalója vagy szimpatikus, vagy az önéletrajzod az, vagy az, hogy letámadott a fizetéses kérdéssel amire sokan hímeznek-hámoznak, te meg kivágtad magad.
2016. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#9 nem járok állásinterjúkra és férfi vagyok. Az általad keresett szó pedig: "frusztrálja".
2016. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, h felvesznek-e. Nekem is sok helyen mondták, h szimpatikus vagyok, meg szuperjó a szaktudásom, mégsem vettek fel.
2016. nov. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta annó a (leendő)főnököm az állásinterjún,fel is vett,azóta is itt dolgozom,és dugnom se kell vele...
2016. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pokémon vadászatra akar elcsalni :D Becserkészi Pikachut :D
2016. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!