Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti is azt tapasztaljátok,...

Ti is azt tapasztaljátok, hogy egyre nehezebben lehet munkavállalókat találni?

Figyelt kérdés

Lassan 6-8 hónapig vannak nálunk nyitva a pozíciók és nagyon enyhe a választék. Értem ez alatt, hogy ha már mindent figyelmen kívűl hagysz akkor is nehéz "normális" munkaerőt találni.

Mostmár ott tartunk, hogy boldog boldogtalan tapasztalat nélkül is 200-250 et kér kezdésnek.

Veszünk is fel ennyiért, mert lassan a 300-500 se sok...

De utána mi kell rúgni őket mert nem tudnak betanulni vagy mert 10e ért odébb állnak.

Lassan "kávéfőzésre" se találunk embert... Mert elfogytak.

Mostmár nincs az a mondás hogy mindenki pótolható meg 100 an állnak sorba.


Másoknál is ez a helyzet?



2016. nov. 13. 16:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
23%

Kamu vagy kérdező! Írod nem találtok normális munkást pedig keresitek őket különféle területekre, nem elvárás a diploma, csak legyen normális és betanítjátok, erre kiderül éppen nem kerestek senkit !


Bár az pozitívum részedről Balázska, hogy végre felhagytál az alacsony bérekkel kapcsolatos értelmetlen és lázító kérdéseiddel, de sajnos most elszaladt veled a szekér a másik irányba. Ez bocsánatos bűn, unatkozol és neked is kell a szarakodás, akarom mondani szórakozás :)

2016. nov. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

# 21/21


Magadat minősítetted, nem tudom ki az a Balázs és milyen karácsonyi pénzekről írsz...


Jelenleg 20+ pozícióra keresünk embert (mérnöki, sales marketing területeket is érintve), mivel pénzügyest nem keresünk ezért írtam azt amit írtam... de látom neked valami gondod lehet az élettel.


Ui. van akinek elküldtem privátba a linket

2016. nov. 17. 21:30
 23/23 anonim ***** válasza:
Azért annyi még eszembe jutott, hogy és amikor a cégek, láthatóan két három ember melóját erőltetik rá egy emberre, mondjuk max másfél ember bérérért? Hogy szó sem lehet munkaidőről, mint nálunk is, azaz délután öt az luxus, már most jelzik nekem, hogy néha lesz belőle este kilenc.... de hogy hogy fogok haza járni amikor buszhoz vagyok kötve az gondolom senkit nem fog érdekelni......
2016. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!