Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tiszaújvarosi Jabil milyen?...

Tiszaújvarosi Jabil milyen? Fizetés, körülmények?

Figyelt kérdés

Sajnos anyagilag megszorultam..egyetemen passziv féléven vagyok és munka kell.

Nincs más lehetőség csak a Jabil.

Aki most ott dolgozik vagy nemrég dolgozott ott tudna nekem mondani pár dolgot?

Fizetés stb...

130-150 000 Ft-os jövedelem meg ilyeneket igérnek a toborzáson..persze ez nem igaz gondolom.

Tudnátok informaciót adni?


Köszi


2016. nov. 16. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fizetés minimálbér + műszakpótlékok

Rettenetes munkakörülmények

2016. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohhh :(
2016. nov. 16. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én hallottam jót is rosszat is.

Van aki azt mondja, hogy van napi 30 perc, amiben le kell tudni az egész napi kajálást + wc-t.

De van ismerősöm, aki azt mondja, hogy néha szokott járkálni mikor nincs kedve dolgozni, meg vannak munkatársai, akik az esti műszakban a wc-n ülve szunyókálnak mondván, hogy megy a hasuk vagy szorulásuk van.

Gondolom attól is függ, hogy melyik üzemben vagy és milyen a főnököd.

De nem hiszem, hogy kapnál 130-150 ezres fizetést alapból, de talán még műszakpótlékkal sem.

Beültető gépkezelő kap kb. nettó 90-100 ezret, és ez számít a jobbnak. Tudok olyat, aki kap kb. 110-et, de olyat is, aki 70-et se.

2016. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,azt irtam is,hogy az a 130-150 000 az túlzás részükről....

70 000..az nem sok viszont kevés :(


Köszi

2016. nov. 16. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!