Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Szeretem a munkámat, de a főnökömet egyre jobban kezdem nem kedvelni. A főnök karácsonyra nekem adta a legkevesebb jutalmat. Nem tudom mit csinálhatnék, hogy meg legyen velem elégedve. Sokat dolgozok, de nem látja vagy nem akarja látni. Egy másik csaj 6 hónappal jött oda hamarabb mint én, de ő mindent megkap, úgy mint aki 10 éve ott van. Most muszáj volt megemelni a fizetésemet, mert szakmunkás bért kapok. Kimondta, hogy nem ért egyet ezzel, neki sokba van így stb. Ez is olyan rosszul esett. El akarok vele beszélgetni, de félek az lesz a vége, hogy viszlát. Úgy látom lenézi azt akinek nincs diplomája, nekem meg nincs. Tudom, hogy ettől vannak rosszabb helyek, de ha nincs megelégedve velem akkor...

Ezt az oldalt is ahogy olvasom, meg vagyok lepődve, sokan 150 ezret keresnek vagy többet és azt is keveslik. Én örülnék annyinak is. Lehet rossz helyen élek...


2016. dec. 21. 17:40
 1/5 anonim válasza:
0%
Először azt mondod, szakmunkás bért kapsz (bőven nettó 200 felett), majd hogy örülnél 150-nek is. Kicsit ellentmondásos.
2016. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szakmunkás minimálbért kapok, ami nettó 100 ezer forint körül lesz. Hogy lenne már 200 ezer?
2016. dec. 21. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly ugyanebben a helyzetben voltam. Végül az irodán belüli helyzet annyira tarthatatlanná vált, hogy úgy döntöttem, jelzem a HR-esnek. Ő szervezett egy "megbeszélést" amin a főnökömmel és vele hármasban vettem részt. A helyzet valamivel jobb lett, de továbbra sem volt az igazi. Viszont év végén nyílt egy új pozíció, amire házon belül a HR-es engem ajánlott, így munkakört tudtam váltani. Az új munkámat (és az új főnökömet) pedig nagyon szeretem :)

Szerintem ne nyomd el magadban, hanem jelezd, mert hosszútávon be fogsz kattanni, ha napi szinten ilyen közegben kell dolgoznod.

2016. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit utolsó ír az jó, de tipikusan csak nagy cégnél működik.


Az első kérdés, hogy a kérdező milyen helyen van. Kis cégnél, ahol a főnök egyben az atyaúristen is, nem nagyon szokott működni ez a beszéljük meg dolog (sajnos).



A másik kérdés, hogy a kérdező miért nem keres másik munkát, mostanában azért az ország nagy részén van munkaerőhiány, persze, ha valami keleti településről beszélünk, akkor ez sem játszik

2016. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez egy kis vállalkozás és igen keleten élek. Nehéz itt jó munkahelyet találni. Beszélek vele, lesz ami lesz.
2016. dec. 23. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!