Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális a fizetés...

Mennyire reális a fizetés emelési igényem? Hogyan közöljem?

Figyelt kérdés

A jelenlegi fizetésemmel nem vagyok megelégedve, viszont a munkahelyen jól érzem magamat, szeretem amit csinálok. Azonban sok más hely lenne, ahová jóval magasabb fizetésért is tudnék menni. 1 éve kértem fizetés emelést, de még így is nagyon kevés.

Hogyan kéne felvezetnem, hogy több pénz szeretnék, vagy megyek máshová ahol jobban megfizetnek? Mert 1 év után közvetlen újra emelést kérni az elég furcsa nem? Én arra gondoltam, hogy megkérdezem, hogy milyen lehetőségek vannak a cégnél, utána elmondom hogy ezt azért hoztam fel mert van másik állás, ahol jóval többet keresnék. Szerintetek ez így rendben van? Fel lehet hozni, hogy van egy másik cég, ahová jóval magasabb fizetésért tudnék menni dolgozni? Vagy ezt azért nem szokták így elmondani?



2016. dec. 26. 11:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Figyelj mond azt hogy találtál jobb lehetőséget fizetés terén de itt meg jól érzed magad, ha egy hónap után semmi nem történik akkor ad be a felmondásod (persze úgy ha találtál jobbat ha már elmondása szerint a szakmában lehet jobban keresni,) és ha becsülnek téged akkor elfognak beszélgetni veled hogy tudnának a cégnél tartani! (Saját tapasztalat)
2016. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!