Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen cégek vannak Magyarorsz...

Milyen cégek vannak Magyarországon amik vadásznak az autistákra?

Figyelt kérdés
Tegnap egy válaszoló írta, hogy pl. titkosszolgálatok szeretnek felvenni autistákat. Milyen cégek vannak ahova érdemes jelentkezni autistának ha pl matematikus vagy közgazdász végzettsége van? Konkrét álláshirdetés is jöhet.

2016. dec. 29. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ez a válaszoló a filmekből tájékozódik? Mert a titkosszolgálati felvételi elég komoly, egy autista elbukik rajta. Bár gondolom a válaszoló szerint automatikusan átjut, mert ugye jó kódfejtő és fejszámoló. Ami persze szintén nem igaz, az autizmus nem jár automatikusan együtt a zseniális képességekkel.
2016. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
jah tegnap volt az a brúsz villiszes szefósgyerekes film aztán most arra pörgött rá a kérdező. De a valóság még mi dig az hogy intézetben vannak a szefósok nem a CIAnél meg a NASAnál.
2016. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Vadasznak??? Ilyemi utoljara talan a naci nemet birodalomban volt hogy vadasztak volna a fogyatekosokra... :D
2016. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Nem vadásznak a fogyatékosokra, biztonságban vagy!
2016. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

"Ami persze szintén nem igaz, az autizmus nem jár automatikusan együtt a zseniális képességekkel."


Sőt, a legtöbb esetben semmilyen átlagon felüli képességgel nem jár együtt.

2016. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
annyita nem hogy az autisták 99,99%a egy nyáladzó zombi akik a wc használatát nem tudják elsajátítani életük során.
2016. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsatok ennyire, kérlek. Engem 3 évesen diagnosztizáltak autizmussal, mindenki azt várta, hogy most akkor fogyatékos vagy matekzseni lesz-e belőlem. Jelentem: egyik sem. Síkhülye vagyok a matekhoz, borzasztóak a kommunikációs készségeim, de az IQ-m 130 feletti és a memóriám jobb, mint bármelyik ismerősömnek.


Elvileg aki autizmussal él, az nem tud elvontan gondolkodni. Hát nekem a matek az elég elvont. De 7 nyelven írok-olvasok (beszélni nem nagyon, az magyarul sem az erősségem).


Szóval egy autista nem automatikusan fogyatékos vagy zseni.

2017. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!