Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdenél 40 évesen?

Mihez kezdenél 40 évesen?

Figyelt kérdés

Képzeld el, hogy egy érettségivel rendelkező, 40 éves férfi vagy, házas, két kisgyermek apja, és elhatározod, hogy jobb életet szeretnél biztosítani a családod számára. Mondjuk ehhez nettó 300.000 - 400.000 Ft bevételt szeretnél biztosítani magadnak hosszútávon.

Tegyük fel, hogy nem vagy igazán jártas semmilyen szakterületen, de ügyes kezű, jó értelmi képességű, rokonszenves megjelenésű ember vagy. (jogosítványod van, angolul beszélsz)



Kíváncsian várom, ki merre indulna? Mihez kezdene?

(köszönöm, ha a válaszotokhoz megírjátok, a valós korotokat)



2017. febr. 1. 09:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
"Tanulj programozni..." LOL
2017. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit hasonló cipőben járunk amúgy, mondjuk nekem nincsenek ilyen szerény elképzeléseim "300-400e" persze nem bánnám... én beugrottam fél éve ennek a "tanulj prograzmozni" mesének, hozzáteszem én régebben foglalkoztam informatikával és tanultam inf fősulin is és még így is azt kell hogy mondjam valószínűleg VAKVÁGÁNY
2017. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Megfogod a családod, kihúztok Ausztriába nettó 1000-1200 euro alatt nincs fizetés. Plusz van 13-14. havi fizu is. Ez pont megfelel az általad elképzelt fizetésnek és pl. takarításhoz nem kell különösebb szakképzettség sem.
2017. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
magamhoz térnék!
2017. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mivel még 25-30 évig dolgoznod kell ezért egyik fizikai erőfeszítést igénylő szakmát, munkát sem ajánlanám.

Teszem azt maszek tetőfedőnek állnál, 1-2 év alatt meglehet a vizsga aztán mondjuk 10-15 év múlva hogyan mászol fel a templom tetejére cserepet javítani? A huszonéves suttyók körbe röhögnének.. Szóval passz..

2017. febr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
menj el taxizni!
2017. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

miközben olvastam, az első gondolatom az volt, hogy vennék egy kötelet és felakasztanám magam.


az tény, hogy idehaza még bruttóban sem fogsz ennyit keresni.. szakmával sem.

2017. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!