Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Túlórázással kapcsolatban...

Túlórázással kapcsolatban szokás/illik állásinterjún érdeklődni?

Figyelt kérdés
Pl. hogy fizetik e külön vagy szabadnapot adnak stb.
2017. febr. 25. 18:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "illik" kérdése basszis, ez egy olyan dolgo, amit megkérdezel, hogy van-e túlóra, mennyi és hogy fizeti ki a cég.
2017. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Általában kérdezni sem kell, mert kapásból rátérnek ezekre a dolgokra és ők mesélik el neked, hogy pl. 6 órába felvesznek, de 8-at dolgozol, vagy 8 órába felvesznek és 10-et dolgozol, de ki nem fizetik :D
2017. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megszoktam, nem erdekel ha nem tetszik nekik. Poen h sokszor a rendes munkaidot sem mondjak max ha kerdezem.

Altalaban megmondjak h neha van, de neha mindenhol van. A kerdes h elszamoljak e vagy vezetve van e papiron h mikor mennyit voltal. Meg a husz perc pluszt is vezetni kene de persze....


Nem szeretem azt a felfogast, hogy a munkaado az isten, te alazkodj. Ez ketoldalu, hosszutavu, kozos megegyezes. Szoval kerdezz, amit szeretnel nyugodtan

2017. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
Ha te mondod, hogy plusz bérért túlóráznál, akkor illik. Fordítva, hogy "ugye nem kell majd túlórázni?" már nem annyira. De a legtöbb szellemi munkakör olyan, hogy a kezdőt nem strapálják rögtön az első 1-2 hónapban, had szokjon bele a légkörbe, aztán majd kiderül, mennyire lehet terhelni.
2017. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

mi az hogy "illik"?


pénzért járunk be dolgozni.. nincs pénz, akkor nincs munka sem. Nem fizetik a túlórát, akkor felőlem fejre is állhatnak, ha vége a fizetett munkaidőnek hazajövök. Ha nem tetszik nekik, nyugodtan elküldhetnek!


Ezért tart itt a világ ahol, mert rengetegen féltik a f**stos kis munkahelyüket és tolják fillérekért meg ingyen is a munkát.

2017. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Érdekes én még nem voltam olyan interjún, ahol ezt maguktól felhozták volna. Viszont mikor felvettek, mindig magától értetődő volt, hogy nem fizetik :)
2017. febr. 25. 18:36
 7/24 anonim ***** válasza:

én amikor voltam nekem mondta normálisan magától, korrekt ember volt, de a munka típusa nem jött volna be nekem.

de amúgy megkérdezném magamtól

2017. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy a végén, mikor megkérdezik, van e kérdésem, rákérdezek a munkaidőre, majd megkérdezem, a túlóra mennyire jellemző. De én mondjuk heti 5x akkor sem szeretnék túlórázni, ha kifizetik, szóval ezt szeretem az elején tisztázni. Ha azt mondják, tavasszal meg ősszel szokott lenni pár hét, mikor több a meló, ám legyen, de tudni akarom előre, mire lehet számítani.
2017. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már így, hogy elmentem és a munkaadó jelezte, hogy a nettó 250 ezres bérigényem reális viszont minimálbérre jelentene be, illetve 2 hetente szombaton is be kellene jönnöm ingyen. Mondtam neki, hogy kapjon már a fejéhez, aztán otthagytam.
2017. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én mindent megkérdezek ami engem érdekel köztük a túlórát is végül is lehet hogy ott fogok dolgozni.
2017. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!