Ti elvállalnátok?

Figyelt kérdés
Kaptam egy állás lehetőséget ahol jól is fizetnének,a munka része hogy vezetni kell a belvárosban. Kb fél éve van jogosítványom viszont azóta nem is vezettem, a tanfolyam alatt is túlzok ha többet vezettem a városba 1 óránál ( az is a vizsgán volt). Bátortalan sofőr vagyok, és tapasztalatlan, viszont egy ideje már munka nélküli. A környezetembe mindenki győzköd hogy vállaljam el, én viszont felelőtlenségnek tartanám, nem szeretnék balesetet okozni. Mivel nem rendelkezem túl sok képesítéssel, valószínűleg a közel jövőben nem találnék olyan állást ahol kapnék ennyi fizetést. Ti ha a helyemben lennétek, elvállalnátok?

2017. márc. 10. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vállald el, legrosszabb esetben próbaidő alatt búcsút vesznek tőled, ha nem nyújtasz megfelelő teljesítményt.
2017. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan elvállalnám. Ez abszolút komfortzónán kívüli feladat számodra ami jó, ebből csak profitálhatsz!
2017. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is elvállalnám. Nem írtad, hogy melyik város, de szerintem délelőtt és a kora délutáni órákban is sokkal üresebb az összes város, mint reggel vagy este, és akár felfoghatod gyakorlásnak, amiből te is profitálsz, hisz megtanulsz egyedül vezetni.

Én nyáron szereztem meg a jogsim, elsőre meglett, de én sem érzem magam biztos vezetőnek. Azóta egyszer vezettem csak, kisétált elém a zebrán, mikor neki piros volt egy hajléktalan, ha apám nincs ott és nem szól, hogy álljak meg, mert nem fog arrébb ugrani, lehet, hogy más a börtönben ülnék - konkrétan nem is zavarta őt, hogy a piroson minusz 2-vel sétálgatott, annak ellenére, hogy jöttek.mentek az autók.

Ennek ellenére megpróbálnám, szerintem belejössz idővel, max. lassabban és figyelmesebben vezetsz eleinte, ha meg nem megy tényleg, akkor felmondasz a próbaidő alatt.

2017. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!