Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti eddig hányszor váltottatok...

Ti eddig hányszor váltottatok munkahelyet, mennyi időt töltöttek a különböző helyeken, ha váltottatok akkor miért és mit gondoltok a gyakori váltogatásról?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 8. 20:39
 1/8 anonim válasza:
51%
én évente váltok.
2017. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
97%

Jelenleg csak a 3. munkahelynél tartok.


Általában azért váltok, mert van ami jobban fizet.De legutóbb azért, mert nem volt fejlődési lehetőség és a felettesem buta volt,mint a raklap.

2017. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-2 évig voltam a munkahelyeimen.
2017. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

8 éve vagyok kb az álláspiacon, azalatt kb 8x váltottam.


unalmas lesz a munka, monoton, nincs benne fejlődési lehetőség, vagy épp túl sok melót pakolnak a nyakamba és kevés a pénz. Sajnos nem vagyok sem buta, sem hülye ember. Előző munkahelyemen betanított munkásként kezdtem, aztán 4 hónappal később már belföldi árubeszerzést végeztem, mellette kezeltem egy 80milliós raktárkészletet naprakészen, hiba nélkül... élveztem a munkát, mondhatni az első hely volt ami kihívást jelentett.. de bruttó 170e-nél többet sehogy se tudtam kicsikarni. Az meg nevetséges ilyen munkáért.. hisz pillanatok alatt tudtam volna több 10 milliós kárt okozni.

2017. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyar cégnél kezdtem, 1,5 évet voltam ott. Jó volt, szerettem de azért jöttem el, mert kis cég lévén 0 előrelépési lehetőség volt és a válság alatt a cég is döcögött.

Onnan egy nagy multihoz mentem. 8 hónapot voltam egy junior pozícióba, onnan cégen belül váltottam, ott 2,5 évet töltöttem el. Innen azért jöttem el, mert ugyan emeltek bért, adtak autót bérkompenzációként, stb... De úgy ítéltem meg, hogy rettentő rossz irányba megy a cég, ahhoz pedig, hogy vezetői pozícióba kerüljek nem a munkában kellett volna fejlődni, hanem segget kellett volna nyalni kőkeményen. Úgyhogy inkább léptem.

Most szintén egy multinál dolgozom nemzetközi pozícióban. Egyenlőre élvezem, bérben kicsit feljebb váltottam, fejlődési lehetőség sokkal több, mint a korábbi helyen és nagyon korrekt a csapat.


Azt gondolom, hogy a mai munkapiacon a gyakori váltás az 3-6 hónapokat jelent. Aki 1-2 évente vált az inkább teljesen normális.

2017. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
8 évig dolgoztam egy helyen. Teljesen feleslegesnek tartottam volna váltani, mert ugyanolyan típusú munkát nem akartam többé végezni, úgyhogy ott maradtam addig, amíg ki nem találtam, mihez akarok kezdeni magammal. Úgyhogy most szakmaváltás közepén tartok.
2017. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Eddig 2x váltottam, most újra a váltáson vagyok.


1. munkahelyemen 1,5 év után: Kis cég volt, szar fizetéssel 0 előre lépéssel.

2. munkahelyemen 1 év után: Nagy multi, aránylag nem rossz fizu, de változott a közvetlen vezetőm, és egy 26 éves kiscsaj jött vezetői pozícióba 0 szakmai tapasztalattal.

3. munkahelyemen, ami szintén egy multi, lassan 2 éve vagyok, de nincs hova előre lépni, bért nem emeltek mióta itt vagyok így váltok.

2017. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 évet részben állami tulajdonú cégnél voltam. Egy kalap fos volt. Semmivel nem törődő, mindent leszaró, saját zsebét tömő, igazságtalan vezetőséggel. Pletykás, több rosszindulatú munkatárssal. A legtöbb embernek, így nekem is, minimálbérhez közeli fizetéssel.

Most 1 éve egy multinál vagyok. Ők se szeretnek fizetni, de azért jóval többet adnak, mint az előzőnél. A vezetőség szerintem nem képes ellátni a feladatát, de szeretek itt lenni. A munka viszont monoton.

2017. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!