Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KI hogyan talált magának...

KI hogyan talált magának munkahelyet?

Figyelt kérdés
Készitek egy kis statisztikát, hogy ki hogyan talált magának munkahelyet, alkalmazotti munkakkörben dolgozik, vagy vállalkozó,? Ismertség útján szerzett munkát vagy internetes oldalakról. CSak azért kérdezem meg ezeket mert én mindenféle kapcsolatok ismertség nélkül, 2 szakmával, sehol nem találok munkát, vagyis találok behívnak, de aztán nem vesznek fel, és nagyon elegem van, hogy egy munkahelyre sem lehet elmenni végzettséggel. Nem a tudást nézik, hanem a szimpátiát a munkáltatók és ez a legnagyobbb probléma, sőt már az önéletrajzba kérnek képet, és ha nem vagyok szimpatikus képről akkor vissza sem írnak. 2 és fél éve nem találok munkát és fiú vagyok, Végzettségem okj logisztikai ügyintéző és közúti és közlekedés üzemviteli ellátó.
2017. ápr. 19. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Szeretettel várunk!


[link]

2017. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom itt hagyni pestet de azért koszi
2017. ápr. 19. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak LinkedInt használtam.

12 helyre jelentekztem, 5 helyen volt telefonos interjú, 3nal voltam személyesen és 2 helyről kaptam ajánlatot.


Sehol nem ismertem senkit.

2017. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig neten találtam munkahelyet. Volt, hogy szakmai fórumon, volt hogy profession-ön.


Amúgy a végzettség és a szakma nem szinonímák. Ha végzettség szakmát jelentene, nekem is 3 szakmám lenne (abból 2 diploma), de valójában csak 1 szakmához értek.

2017. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte neten kerestem munkát, a jelenlegi munkahelyem pedig engem keresett meg két éve egy ajánlattal, a linkedin profilom alapján. Egyetem alatt kezdtem el dolgozni, azóta folyamatosan van munkahelyem és a szakmámban dolgozok.
2017. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megírtam az önéletrajzom és álláskereső portálokon jelentkeztem munkákra (Profession.hu, Glassdoor.com, LinkedIn). Mostanra sokszor megkeresnek LinkedIn-en keresztül ajánlatokkal, pedig nem is keresek jelenleg. Soha senki nem segített, nem volt sehol protekcióm, az adott pozícióra szabott CV-mmel hívtak be interjúra, ahol jól teljesítettem. Volt rengeteg sikertelen interjúm is és sok helyről vissza se jeleztek, de ez benne van a pakliban, nem szabad feladni.
2017. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyre jutottam be ismerettseggel, a tobbire interneten jelentkeztem. Papirom nincs a szakmarol viszont tobb eve benne dolgozom. Sose kertek papirt bar lehet leteszek egy tanfolyamot majd ha feljebb szeretnek kerulni de most egy ideig igy jo. Azt meg hozzatennem hogy kulfoldon elek, otthon csak 1 bejelentett munkam vol (interneten talaltam azt is) es egy par diakmunka.
2017. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Volt, hogy interneten hirdetett állásra jelentkeztem és felvettek, a jelenlegi helyemre viszont ismerős útján keveredtem. Ez nem azt jelenti, hogy a semmire alkalmaztak, mert 2 körös interjú után ajánlottak állást, csak nem akartak idegent, így nem volt nyilvános pályáztatás.
2017. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hozzank is jelentkezhetsz: [link]
2017. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első főállású munkahelyemet úgy találtam, hogy már előtte három évig ott dolgoztam gyakornokként, és felvettek főállásba. Amikor ez történt, még volt vissza egy félévem az egyetemből.

Amikor az egyetemet befejeztem, akkor pedig jelentkeztem egy frissdiplomás programba, amit az adott cég honlapján találtam. Nem volt ismerősöm egyik helyen sem. (Az elsőnél nyilván arra értem, hogy nem volt ismerősöm, amikor gyakornoknak vettek fel.)

2017. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!