Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szabadság, táppénz vagy egyik...

Szabadság, táppénz vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
Februárban kértem időpontot magamnak egy orvosi rendelőbe, belgyógyászati vizsgálatra ami nekem elég fontos, és május első hetére kaptam időpontot 13óra 45 percre. igen ám de eközben jelentkeztem egy állásra és ma volt az első napom. jövő héten azaz május első hetén pedig délutános leszek. tehetek valamit vagy várnom kell még 3 hónapot? gyárról van szó...

2017. ápr. 27. 18:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, benne maradt egy olyan rész is, amit nem is akartam - csak nagyon reggel volt még... :-) (ez a Fiatalok álom munkahelye, stb.
2017. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nem reális, hogy állásinterjún azzal jövök, hogy nekem orvoshoz kell majd mennem xy napon, szóval úgy kalkuláljanak már... Persze, ha 1 hetes nyaralást tervezek az első héten, akkor szólok még a szerződés megkötése előtt, de 1 nap miatt abszolút feleslegesnek érzem, én még olyan helyet nem láttam, ahol 1 nap miatt kötözködni kezdtek volna.
2017. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek.


Én sem azzal kezdtem, ha alkalmaznak, akkor már most kérek 1 nap szabit, mert a bíróságra van idézésem. :)


1-2 nap nem szabad, hogy gondot okozzon.

2017. ápr. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!