Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországban az évi nettó...

Németországban az évi nettó 100 ezer eurós jövedelem milyennek számít? Hogy lehet élni belőle németben? Úgymond mit engedhet meg az ember magának.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert kell irigykedni. Mindenki ugyis a maga szintjèn nyomorog valamièrt...
2017. ápr. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy ismerős kevesebbet keres ennél, kb felét, de nyugodt szívvel ad ki 8000 eurót egy hetes szállásra egy szigeten Amerika közelében. Szóval ez német viszonylatban is sok.

Havi 2-3 ezer euró mondhatni "normálisnak". Ennyit nem nagy művészet megkapni. 4-6 ezer már gazdag, szóval havi 8000+ eurót már magad is be tudod sorolni, hogy hova tartozik. :)

2017. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
San Francisco.
2017. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nagyon szűkösen meg lehet belőle élni, én is ennyivel kezdtem , nehéz volt, gyakran volt paprikás kurmpli
2018. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!