Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hányszor képzeltétek már el,...

Hányszor képzeltétek már el, hogy viharosan kirohantok a munkahelyetekről és a főnök pofájába vágjátok az ajtót, előtte pedig lehordjátok a sárga földig?

Figyelt kérdés
mostanában totál kiakaszt a főnök, amúgy sem egy egyszerű eset, de most nekem is "nehéz napjaim" vannak, úgyhogy egyre kevésbé tolerálom a marhaságait. Mindig elképzelem, hogy megnyerem a lottót /mert max abban az esetben hagyhatnám el a munkám/ és azt mondom, kész vége leléptem. Annyi pénzem van, amennyi neked a büdös életben nem lesz! :D
2012. máj. 22. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyenlőre azon ábrándozom, hogy beülök egy állásinterjúra, és a végén azt mondják, hogy "hétfőn kezdhet".

Utána jöhet az ajtócsapkodós rész. :)

2012. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát az előző munkhelyen elég sokszor, sőt egyszer meg is tettem, mondtam, hogy állítson magán. De ő úgy volt főnök, hogy munkaközvetítő cég alkalmazottja/kapcsolattartója volt, és 13. nap dolgoztunk egyhuzamban 13 órákat. és akkor egyszer mondtuk, hogy nem jövünk be vasárnap is. Ő meg mondta, hogy mi a fasz.t képzelünk magunkról. Ökölbe szorult a kezem, és megkérdeztem, hogy te mi a fasz.t képzelsz magadról, az a bajod, hogy utánunk kapod a lóvét? mondtam, hogy vagy elenged két napra bennünket, vagy inkább felmondunk. Sok választása nem volt, mivel nekik kellettünk, hiszen jó pénzt kaptak utánunk, illetve neki nem volt joga kirúgni.
2012. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor képzeltem el ezt. És nem egyszer volt, hogy nagyon haragudtam rá és valami rossz történt vele, ellopták a telefonját stb. Mindig azt éreztem, hogy fogott az átkom.
2012. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Húú, számtalanszor, de mindig türtőztettem magam. Aztán olyan szerencsém volt, hogy be is olvastam neki. Érdekes stílusban reagálta le, hogy bejelentettem, babát várok és búcsúzóul még elmondtam, mi a véleményem róla. Ezután a kollégák gratuláltak. :)

A főnök még most is emleget, mint primitív, hisztis, nagyszájú, ingyenélő ri***cot, ezt hallottam a régi munkatársaktól, bár érdekes módon azt nem emlegeti, hogy azt kívánta nekem, hogy forduljak fel a kölykömmel együtt (ezen buktam ki).

2012. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azta utolsó ez király:D
2012. máj. 22. 17:02
 6/10 A kérdező kommentje:
4es ez kemény. azért remélem rendben vagytok babástul együtt
2012. máj. 22. 17:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam kiakadni, de ha nincs igaza,akkor megmondom neki,nyugodtan. Ha hülyeséget beszél, akkor is.

Elfogadja. (és bármikor 1napon belül kapok másutt állást,folyamatosan keresnek, tehát nincs is mire kiakadnia)

2012. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. válaszoló te mit dolgozol? :O
2012. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
projektvezető programozó matematikus
2012. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én, ha mérges voltam a főnökömre (sokszor volt) akkor elképzeltem őt a wc-n, amint épp szorulása van, és piros a feje. Ilyenkor jót kuncogtam, és a mérgem is elszállt. Így sosem lett belőle veszekedés :)
2012. máj. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!