Munkahelyi terror?

Figyelt kérdés

Ti dolgoznátok olyan helyen, ahol mindenki paraszt, főnök főleg?

Megy az egymás alá rakás, fúrás stb.



2017. jún. 9. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

Nekem volt ebbe részem, ott tettek alám, ahol tudtak. Nyilván nem kell mindent szó nélkül hagyni, de az már túlzás volt.

Jobb helyeken a főnök rendet rak, de ez ilyen szinten is egy fos volt.

2017. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Meg nem is fizetnek rendesen?
2017. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Csak ha nagyon muszáj.

De a saját érdekedben kezdj magaddal valamit (keress másik melót, kezdj el vállalkozni -így ha a jövőben paraszt főnököd lesz, akkor elég lesz csak magadba nézni-, stb)

De csak azért, hogy "legyen meló", még nem kell idegileg kikészíteni magad egy fos munkahelyen. Most még úgy érzed, hogy bírod, meg nyelsz, mert kell a lóvé, aztán évek múlva kibukik a sok stressz hatása, és örülsz, ha megúszod a fos munkehelyen töltött éveket maradandó egészségkárosodás nélkül.

2017. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, abszolut kevés pénzért sokat utazok, 10et dolgozok 8 órára bejelentve. Még a büfé pénztáros ismerősöm is többet keres és kiröhög. Csak egyetlen oka van, hogy itt vagyok irodán és az a tapasztalat szerzés.
2017. jún. 9. 11:10
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Leírnád hogy miért paraszt a főnököd? Mert sokat azt is parasztkodásnak veszik hogyha jól elcsesznek valamit, mert tesznek a munkájukra, aztán lecseszi őket a főnök.
2017. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Csak ameddig a megélhetésem múlna rajta. Dolgoztam ilyen helyen és kijelenthetem, hogy idegbeteg voltam még munkaidő után is, sőt már a vasárnapjaim is sz@rok voltak, mert tudtam, hogy másnap menni kell abba a pokolba :( Nem szabad föladni az álláskeresést, mert bár vannak és lesznek is ilyen munkahelyek, azért van sok jó példa is!
2017. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
@5 Ha el is ront valamit az egyik beosztottam, akkor sem cseszem le. Semmi értelme, csak feleslegesen rosszabbul érzi magát. El kell mondani, hogy mit és hogyan kell másképp csinálni, illetve példát mutatni azzal, hogy vezetőként is ezt teszem.
2017. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Annyi volt, hogyha nem tudom megoldani a feladatot akkor most azonnal pakolhatok is össze.
2017. jún. 9. 12:08
 9/15 A kérdező kommentje:
A másik dolog, hogy hajnalban indulok otthonról 7kor kezdek 5ig vagyok este hazaérek zuhany, alvás. Nem jut semmi másra időm és energiám.
2017. jún. 9. 12:10
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

"A másik dolog, hogy hajnalban indulok otthonról 7kor kezdek 5ig vagyok este hazaérek zuhany, alvás. Nem jut semmi másra időm és energiám."


Ennek mi köze van a munkahelyi terrorhoz?

2017. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!