Munkahelyi terror?

Figyelt kérdés

Ti dolgoznátok olyan helyen, ahol mindenki paraszt, főnök főleg?

Megy az egymás alá rakás, fúrás stb.



2017. jún. 9. 10:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mi köze?

Jelentsenek be téged is így aztán első napodon tudd meg miután minden más ajánlatot visszamondtál, mert kell a pénz és fix, hogy nem 8 órában leszel hanem 10-ben. Majd utána próbálj meg belemenni megint a bizonytalan álláskeresésbe meg fuss 20 kör interjút.

2017. jún. 9. 16:44
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Én dolgoztam ilyen helyen, 3 hétig bírtam. Elvárt volt a napi minimum 2 túlóra, tehát ott is a 8 helyett 10-et dolgoztam minimum, persze jött a leb*szás, hogy hogy merek hazamenni 6-kor, mert náluk addig nem lehet hazamenni, míg van mit csinálni. Persze fizetni nem fizették, a munkatársak ölték egymást, mindenki ott tett a másik alá, ahol tudott.
2017. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, összetehetem a két kezem, hogy még ilyen melót kaptam diploma nélkül. Félbehagytam az egyetemet és sok helyen már hozzám sem akartak szagolni, mert nincs igazolható tapasztalatom meg elmúltam már pályakezdő korú. Feketéztem sokáig így rábsszztam, mert sehogy nem bizonyíthatom, hogy én valaha is dolgoztam máshol. Nekem most ezért fontos ez az egész szituáció, hogy tudjam némiképp igazolni, hogy rendelkezek tapasztalattal.
2017. jún. 9. 21:08
 14/15 anonim ***** válasza:
Minden munkahely olyan (ahol 1-nél többen dolgoznak), mint amit te körbeírtál, innentől kezdve mit szeretnél?
2017. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jártam már nagyon furcsa és gázos helyeken...


Az egyik munkahelyemen konkrétan a halálomat kívánta egy kolléga... az történt, hogy egy feladatot nem csináltam meg időre (egy állatgyógyszer volt kutyának), amire azt mondta egy kollega, hogy idézem: "Téged akasztani kéne!".


Egyszerűen azt hittem, hogy a másik kolléga már rég megcsinálta, egyébként meg később elkészült és nem tudok róla, hogy a kutyának tényleg baja lett volna.


Gondolkodtam a felmondáson is, de szerencsére a gonosz kolléga nyugdíjba ment...

dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!