Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Compliance csapatba keresnek...

Compliance csapatba keresnek olyan embert, aki makrókat ír nekik, meg automatizálja, erre diploma nélkül van esély?

Figyelt kérdés

A férjem jelenleg ilyen munkát csinál. Nagyon profi benne, viszont meg fog szűnni a szerződése. Konkurens cégnél láttam 4 hasonló pozit is. Feltétel pénzügyes vagy IT-s diploma. Na, az nincs, viszont csinálta, ért hozzá. Nekem van közgáz diplomám, lövésem sem lenne hozzá.

Azt mondja nem adja be, úgysem hívják be. Szerintetek? Mennyire lehet ide túljelentkezés? Ha esetleg behívják mennyi lehet ide a reális bérigény?


2017. jún. 15. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi baja lesz, ha beadja? Ne legyen már ennyire töketlen, adjon neki 1 esélyt. Max. tényleg nem hívják be.
2017. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom, de hiába.
2017. jún. 17. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!