Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkáltatók hogy mérik fel az...

Munkáltatók hogy mérik fel az excelt tudást? Mi van akkor, ha évek óta nem használtam? Szóljak róla?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2017. júl. 6. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
elmondod hogy régebben használtad, de pár nap alatt belejössz, ennyi szerintem.
2017. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

teszttel, kapsz egy gépet meg egy feladatsort és hajrá

vagy lapon írd le a kérdésre a válasz. Legtöbb helyen van teszt, ahova tényleg kell excel és nem csak cella színezésről szól.

2017. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Az újat én sem tudom kezelni, mert órákig tart megtalálni rajta, hogy mi hol van, a régin meg fejből tudom mi merre.

Kiismer az ember egy verziót, megy másik munkahelyre ott meg tök másik van, engem pl. ez idegesít fel.

2017. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
44%

Szerintem a kutya nem nézi ezt.


Én szinte soha nem használtam excelt, aztán most napi szinten kezelem. Igazából úgyis hamar megtanulod mi az ami szára fontos funkció, a többi meg jön magától.

2017. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

az újban a sugóba gépelve hozza rögtön a funkciót

#4 de bizony tesztelik, az, hogy szerinted nem így van egy dolog.

Én tavasszal 2 olyan interjún is voltam, ahol tesztelték, egyiknél már az 1. a másiknál a 3. körben..

2017. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bevallaljam az interjut ha nem megy az excel?
2017. júl. 6. 23:45
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Persze, én egyik helyen sem tudtam megcsinalni a feladatot. Mind a kettő helyről kaptam ajánlatot. :)

Nem mondta senki, hogy ezen múlik, csak arról volt szó, hogy tesztelik e, és azt kérdezted hogy hogy merik, hat teszttel.

Elbeszélgettünk hogyan láttam volna neki, vagy egyszerűen másik körben ígéretesnek tűntem.

2017. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!