Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetnél-e, és ha igen, akkor...

Fizetnél-e, és ha igen, akkor mennyit egy önéletrajzért?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h azért, h más megírjon egy jó önéletrajzot, amivel behívnának állásinterjúra mennyi pénzt adnál ki?

2017. júl. 8. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, jobb CV-m van, mint amit írni tudnál nekem. Plusz én ismerem a saját szakterületem.
2017. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy fillért sem fizetnék érte. A neten rengeteg sablon önéletrajz van amiből lehet válogatni. Rengeteg tanács van, hogy hogyan írjuk. Csak az nem tudja megírni a sok segítség mellett akii tényleg analfabéta.

A jó önéletrajz még nem garancia arra, hogy fel is vesznek a munkahelyre.

2017. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Általában ember azért ír önéletrajzot mert állást akar és azért akar állást mert nincs pénze. Plusz nagyon nem lehet egy önéletrajzon mit írni, tanulmányok + munkahelyek és ennyi.
2017. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ismerős hirdeti magát karriertanácsadóként a neten, mióta ismerem, nem talál melót, na kb ennyire tartok hitelesnek minden ilyennel foglalkozót.
2017. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit. A szakmai részt én tudom kifejetni, max a design érhet valamit, de azt meg csak utólag, ha mondjuk azzal behívnak valahova akkor egyszeri esetben pár ezret.

De mivel értek ezekhez én személy szerint ezért sem adnék senkinek egy forintot sem.

2017. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit nem fizetnék ezért. Egy önéletrajz megírásához maximum szövegszerkesztési alapismeretek kellenek, ami ma már egyre kevésbé ritka. Illetve akár már ez sem szükséges, hiszen vannak erre ingyenes megoldások, például a nagyon népszerű és sok helyen etalonként kezelt Europass.
2017. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem, profi a cv-m, de amúgy

1 nem akarok munkahelyet váltani

2 eleve a fejvadászok már keresnek, nem nekem kell keresgélnem

2017. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy CV-t sem tudok magamtól összeállítani, akkor hogyan fogom tudni elvégezni a munkám?
2017. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem. B @ szhatom a jól megírt önéletrajzot, ha a pofám meg nem tetszik, vagy nincs gyakorlatom, tapasztalatom. xd
2017. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Semennyit.

Ha szakmailag jó vagy és nincs helyesírási hiba a Cv-dben, akkor behívnak interjúra. Ha ennek ellenére mégsem hívnak be, akkor azért, mert már megvolt eleve oda az ember vagy kismillió jelentkező volt és el sem olvasták a Cv-det.

2017. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!