Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kicsit esetlen programozóként...

Kicsit esetlen programozóként Budapesten elkérhetek 200. 000 nettót Junior Android fejlesztő állással?

Figyelt kérdés

2017. júl. 28. 12:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

300.000 csont nélkül! Már pár éve is simán lehetett ennyit kapni, fejlesztőként ennek nehogy már alá menjél.

(előttem 250-et írnak, szerintem az kevés)

2017. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
26%
Ez a nettó 250 biztos?
2017. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
17%

Mármint nettó 250, azaz bruttó 375 alatt semmilyen programozó nincs szerintetek?

Nekem másfél év után is csak bruttó 280 plusz némi kafi, PL/SQL fejlesztőként.

Kérdeztem, egyelőre nem akarnak emelni. Pedig konkrétan látom, hogy jócskán termelek hasznot.

2017. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%

:DDDD


én voltam a nettó 250-es kommentelő, hát rendben, felfele bármennyit lehet alkudni kolegák. :DD akkor legyen nettó 300.

2017. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

Figyu, én tapasztalatból írtam, pedig nem ma volt hogy pályakezdő voltam.

Sőt, olyat is tudok aki most diákmunkában megkap ennyit, kvázi gyakornokként.

Amikor arról beszélnek, hogy hiány van a mi területünkön, annak van alapja. Persze nem jelentkezőből, hanem olyan jelöltből, akit fel is vennének a cégek, szóval ha már idáig eljutsz, akkor jó vagy. Ne becsüld le magad, mert ahogy már írták korábban, azzal velünk is kicseszel ha lefelé húzod a számokat. :D

2017. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fejvadászok fejlesztőmérnökként 180e-et ajánlottak, de bruttóban, jelenleg br. 186e-et kapok, amit randin egy mosollyal jutalmaznak a hölgyek, majd 5 percen belül elegánsan távoznak.

Tudom elítélendő, de már felmerült bennem, hogy legközelebbi mosoly esetén én távozok előbb, hátrahagyva a számlát.

2017. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

Ez az egész olyan mint amikor néha lehozzák a hírekben az aktuális magyar átlagbért (összesítve minden szakmára). Ilyenkor írják hogy már 275e (vagy mennyi most nem tudom) és lassacskán 300e lesz.

A többség meg csodálkozik a kommentekben hogy mi ez az összeg mert ők ennek csak a felét (vagy kevesebbet) keresik. De vannak akik jóval az átlag felett keresnek és még keveslik is az átlagbért és akkor megjegyzik hogy szerintük az átlag pl 600e. Sokan kevesebbet keresnek és kevesen sokat. De az átlagot az a kevés ember emeli meg nagyon aki sokat keres. Ezért emlegetik újabban a mediánt mert az reálisabban hozza az átlagot. Szóval lehet hogy még reális is a 200e (nettó) egy kisebb cégnél de én is azt mondom hogy amikor kérdezik akkor kérj többet és akkor ha hajlanak az alkura akkor a kettő között valahol meg lehet egyezni. Mert egy kis cégnek kockázatosabb nagy fizetést adnia mert nincs nagy tőketartalékuk nehezebb időkre. Vagy egy olyan megegyezést javaslok hogy alapnak egy kisebb bért el lehet fogadni és meg kell beszélni hogy azon felül kapnál még jutalékot (vagy részesedést vagy részvényt) és akkor ha jobban megy a cégnek akkor te is többet keresel de ha rosszabbul akkor kevesebbet de legalább nem küldenek majd el rosszabb időkben olyan indokkal hogy nekik most le kell építeniük. Azzal magyarázhatod nekik hogy így te is érdekelt leszel abban hogy a cégnek jobban menjen mert akkor te is többet kapsz.

2017. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%
# 16 ezek szerint csapnivaló való szakember vagy es meg hulye is ha tobb tapasztalat alapján is ugyanúgy elmondod a fizetésed, amihez nincs alapból semmi közük.
2017. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18-as lehet, hogy igazad van, és tényleg csak hazudni-hazudni-hazudni kell megállás nélkül, lehet tényleg rossz a felfogásom és nem szabadna őszintének lennem!
2017. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

Ebben igaza van. Hazudni, hazudni, hazudni. 21. századi kapitalizmusban nincs más megoldás.


Én is rendszeresen elhazudom, hogy nem pénzért dolgozok hanem mert innováció és hogy az önérdek az rossz dolog, ellenben az innovációval. Példaképem Árvai Péter és Halácsy Péter, utóbbi elvégezte a 2 legjobb elitegyetemet majd nyilvánosan fikázta őket de ez nem számít, mert innvoáció. Mindezt rövidullúban és vastagkeretes szemüveggel, mert úgy innovatívabb.


Álszent szakmában vagyunk az a helyzet.

2017. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!