Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha csak az anyagi elônyöket...

Ha csak az anyagi elônyöket nézem egy állásnál az "proli" hozzáállás?

Figyelt kérdés

Programozóként, ha kapok egy megkeresést LinkedIn-en és úgy ítélem meg, hogy elég a kihívás, akkor mindig az anyagi juttatásokat veszem elsô helyen.


Ez a mentalitás prolinak számít?



2017. aug. 7. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy azt írod hogy "csak", aztán kifejtesz mellette mast is, ráadásul ezzel másodrendűvé degradalva az eredendő tárgyat na az proli.

Legyél már következetes, ha már programozó vagy.

2017. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Én is ugyanezt teszem elsõsorban a zseton nézem,plusz legyen karrier lehetôség és külföldi missziók.

Ezek a legfontosabbak nekem,többi nem érdekes.

2017. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

nem proli, hanem profi

ha kellesz nekik, fizessenek meg!

2017. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem, hanem öngól, mert hosszú távon kicseszel magaddal. Ha bejárós munkahely, rendkívül sokat számítanak a körülmények, a korrekt hozzáállás, a perspektíva, és még egy-két dolog.
2017. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem. Én is az anyagi szempontokat nézem és nem azt, hogy mennyire menő a munkahely vagy hányszor kell naponta elmondani hogy innováció és hogy milyen szuper példaképem van Árvai fogyatékos Péter személyében aki nem pénzért dolgozik mint tudjuk, hanem hivatásból.


21. században élünk, Pénz az Isten, összes többi bullshit duma.


Szintén programozó vagyok.

2017. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem az.

Anyagiak alapszinten persze számítanak, ez igaz, de nem minden az.

Első helyen a fejlődési lehetőség van, ez biztosítja, hogy a jövőben is minnél jobb munkám lehessen. Enélkül nem megyek sehova.

Anyagiak a következő kérdés, ha megvan az általam előírt minimum (nettó ~700k), akkor ez után már sokadlagos, sokkal kevésbé érdekes, mint az egyéb perk-ek, meg az, hogy mi a pontos cég, milyenek a körülmények, stb.


A pénz egy dolog, de az életminőség nem csak attól függ.

2017. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!