Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állás van Magyarországo...

Milyen állás van Magyarországon, amihez nem kell feltétlen jó nyelvtudás, de még is sokat lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
Sajnos az idegen nyelv nem az erősségem, de ennek ellenére van esélyem, hogy jól keressek valamilyen állással? Arra is kíváncsi lennék, hogy ahhoz az álláshoz milyen iskolát/iskolákat kell elvégezni?

2017. aug. 20. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
politikus, katona, rendőr, strici
2017. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
meg ezeken kívül is sok állással jól lehet keresni, ha van szerencséd és/vagy ismertséged
2017. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
A sokat kereső emberek jelentős része szintén hadilábon áll a nyelvekkel... Inkább gátlástalanság kérdése az egész.
2017. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Inkább gátlástalanság kérdése az egész______ inkább ész kell hozzá
2017. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Programozó vagy valamilyen műszaki mérnök, amikkel jól lehet keresni, de egy angol kozepfok ezeknél is a nagyon minimum
2017. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem nincs nyelvérzékem aztán mikor kimentem dolgozni Bécsbe csak úgy ragadtak rám az új szavak, folyton a szótárat néztem ha hallottam valami új szót, mit jelent. Ha meg akarsz tanulni egy nyelvet, ki kell menni és anyanyelvi környezetven begyakorolni, ezt tapasztalatból mondom, amíg a könyvek felett görnyedtem a szobában addig nekem sem ment. Ezt csak mint segítség mondtam el.

Egyébként meg szerintem tanulj ki valamilyen szakmát és gyűjts pénzt, csinálj egy saját vállalkozást, ha mindig másoknak akarsz dolgozni azzal csak nekik termeled a hasznot, saját vállalkozásban meg magadnak.

2017. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ez mindig 10 evben valtozik... de az informatikusokra ( ami eleg tag fogalom) mindig szukseg van
2017. aug. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!