Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire biztonságos vállalkoz...

Mennyire biztonságos vállalkozás manapság Londonban au pairkedni? (Central London nyugati rész)

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagyvárosi alkat amúgy sem, viszont több lehetőség adott, mint ahol pl. a korábbi alkalommal voltam. Jó, mondjuk ott konkrétan el voltam zárva a világtól :D

Kicsit félek, hogy nehezen szoknám meg, és persze tartok is attól, hogy a biztonság nem a legjobb. Ti nekivágnátok egy ilyen kalandnak?


2017. szept. 12. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan vállalnak ilyen munkát, persze nem lehet azt mondani hogy mindenkinek 100%osan bejön az au pairkedés de azért horror sztorikat még nem hallottam. Central London a legnyüzsisebb része Londonnak de a legjobb is szórakozás, város látás szempontjából. Szerintem megéri ha nincs veszteni valódi azzal hogy kijössz egy pár é
2017. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Évre azt max visszamész egy jó tapasztalattal ha mégse jött be a Londoni lét .
2017. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!