Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tetszik a munka (újsághord...

Nem tetszik a munka (újsághordás), ki fognak fizetni? (vállalkozóként)

Figyelt kérdés

Kimentem egy osztrák céghez újságot teríteni, vállalkozói engedély kellene hozzá, de mivel még nem rég kezdtem ezért nem kérték mondták hogy ráér. Tehát se szerződésem nincs velük, se vállalkozói engedélyem.

Előző hónapban 2 hetet dolgoztam, utána utalták a pénzt 4.-én (4.-től-10.-ig van elszámolás.

Jelenleg 2 heti fizetésem van benn, és az utalásig hátravan 2-3 hét. Akkora kóklerság az egész és annyira nem úgy van ahogy mondták hogy azt mondtam nekem ennyi elég volt. Úgy döntöttem hogy kibírom ezt a hónapot, megjön a pénz és mondom hogy kösz de van jobb lehetőségem. Ha esetleg nem sikerülne és előbb betelik a pohár akkor megeshet hogy nem kapom meg a pénzem?

Vannak dokumentációm a munkáimról, a rendszerbe is benne vagyok már saját névvel és számmal. Ez a kérdés arra is vonatkozik ha esetleg kirúgnak, mivel nem jól végzem a feladatot, akkor az addigi munkát kifizetik?



2017. szept. 15. 18:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam, nagyon nem az én pályám, így úgy tettem ahogy mondtad első. Jött az ellenőröm vázoltam a helyzetet. Elfogadta sőt azt se kérte hogy legalább a hetet csináljam meg. Köszi
2017. szept. 18. 15:49
 12/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta az elvégzett munkát is kifizetik, amikor a többi dolgozót.
2017. szept. 18. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!