Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi most az átlagbér? 290....

Mennyi most az átlagbér? 290. 000 bruttót mondanak most.

Figyelt kérdés

Szerintetek a való életben mennyit keres egy irodista?

Most állok váltás előtt. 20 év tapasztalat bér stb.terén.

Egy átlag irodista mennyit kérhet szerintetek? Tekintsünk most el a szakmaiságtól mert az én fizetésemet nagyjából tudom..


Köszönöm a válaszokat!!


2017. szept. 22. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos először definiálád mi az az "átlag irodista".


Közalkalmazott aktatologató Mancika az okmányirodában is irodista, egy IT fejlesztő is irodista és egy projectvezető is irodista.


Viszont némi eltérés van az átlagbérük között...

2017. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én egy fejlesztési központban dolgozok. Itt ülünk 700-an, itt egy átlag irodista egy néhány év tapasztalattal rendelkező C# fejlesztő, átlag 600-700 ezres bruttó fizetéssel. Mi az átlag irodista szerinted?
2017. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Átlag irodista = asszisztens például?

Mert ott is, környezettől, végzettségtől függően lehet minimálbér és akár 400 forint forint is az átlagkereset.


Én "irodistaként" dolgozom, az előző munkahelyemen 180+cafit kerestem, most 200-at+bérlet+év végi prémium.

2017. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. szept. 22. 14:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, pl. adminisztrátor, számlázó, tehát ami nem felsőfokú képzettséget igényel..
2017. szept. 22. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!