Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez mennyire volt korrekt a...

Ez mennyire volt korrekt a cég részéről? (Felmondás miatt ki nem fizetett 13. havi bér)

Figyelt kérdés
"13. havi bér"-ként emlegették, de valójában egyfajta év végi jutalom volt, ami egy havi fizetéssel ér fel, szerződésben emiatt nem szerepelt. Felmondtam november végén, mivel találtam egy sokkal korrektebb és jobb állást, a felmondási időm a héten járt volna le, de kértek, hogy maradjak december végéig és csak a két ünnep között vegyem ki a szabijaimat a nagy hajtás és sok munka miatt, mert a kollégák nélkülem nem bírnák. Beleegyeztem annak ellenére, hogy az új helyen jóval magasabb fizetést adnak, mert nem akartam a kollégákat sem cserben hagyni. Tegnap és ma voltak az év végi értékelések, mindenki megkapta az év végi jutalmát, engem is behívtak, kezembe nyomtak egy üveg bort, mint búcsúajándék, hogy köszönik a munkámat és ha nem tetszene az új hely, akkor várnak vissza, csak szóljak...pénz semmi. A felmondási idő alatt ugyanúgy dolgoztam, mint a többiek, ha nem jobban, mert szerettem volna minden rendben elvégezni és úgy otthagyni, hogy ne maradjon utánam már sok feladat. Ez szerintetek mennyire volt korrekt részükről?
2017. dec. 22. 12:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16%
Ennyi prolirape kommentet még életemben nem láttam egy kérdésben
2017. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%
Hehe.
2017. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sem járt visszamenőleges fizuemelés, pedig megdolgoztam érte. Na és, lesz@rom; az egészség fontosabb, attól a nőtől már rákbeteg lettem volna. Elkölteném a pénzt kezelésekre, mégis meghalnék.
2017. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!