Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lenne "váltanom"?

Érdemes lenne "váltanom"?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, most végzek egy ingyenes OKJ-vel. (logisztika)


De nem érdekel már. Elvette a gyakorlati hely és az iskola a kedvem tőle, másként képzeltem el az egészet.



A szívem sokkal inkább a technikai, műszaki dolgok felé húz, ahol lehet szerelgetni, problémákat megoldani.


Nem tudom mit tegyek, úgy érzem elcsesztem 2 évet és egy ingyenes tanulási lehetőséget a semmibe.


Érdemes váltanom valami elektronikával kapcsolatos szakmára, vagy inkább logisztika területén képezzem magam tovább?


2018. jan. 3. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen végezd el és közben alaposabban járd körül a lehetőségeidet. Elvégezhetsz még akár egy egyetemet is. Olyan munkát ami abszolút nem érdekel csak akkor vállalj , ha muszáj. Fiatal vagy, még bármi lehet belőled.
2018. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20 éves vagy. Mikor tanulnál, ha nem most? Ha nem tetszik, "lépj tovább".
2018. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!