Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kirúghatnak ha beveszek kis...

Kirúghatnak ha beveszek kis adagban nyugtatót a munkaidő alatt?

Figyelt kérdés
Stressz,feszültség,idegesség miatt szedném nem más miatt
2018. jan. 7. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Beszélj a főnököddel erről, ha vezető és jófej akkor segít. Mi az ami stresszel a munkádban? Nehéz az emberekkel?
2018. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Részben néhány lakó viselkedése,részben munka mennyisége stb.
2018. jan. 10. 21:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Három út áll előtted, egy váltasz, de kifoghatsz még rosszabb helyet is, vagy jobbat. Kettő, elfogadod azt ami van megpróbálod kezelni, megbeszélni a főnököddel a problémákat valószínüleg tud segíteni, ha rendes persze. Három felmondasz és átképzed magadat másra, vagy még munka mellett, vagy ha tudnak segíteni párod szülők, rengeteg lehetőség áll előtted. Én fogtechnikus voltam, sokat kűzdöttem, hogy jó legyek a szakmában ami rengeteg tanulás képzés és energia ráfordítás volt, majd azt vettem észre, hogy reggel 9 től általában hajnali 2-4 ig bent dolgoztam akkor jöttem rá ez nem út, váltanom kell. Elkezdtem munka mellett mással foglalkozni, ma ez a főállásom és én osztom be az időmet. Mindig lehetséges váltani.
2018. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!