Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hány órától hány óráig...

Ti hány órától hány óráig dolgoztok és mit csináltok a munkaidő lejárta után?

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fél 8tól 4ig, hazafele összeszedem a gyerekeket az iskolából, bölcsiből. Bemegyünk a boltba, megvesszük ami kell, otthon átnézzük a leckét, fözök vacsorát. Utána fürdetés, elpakolás, alvás a gyerekeknek, majd mi is fürdünk, pici tv, és alszunk.
2017. dec. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Heti 3-4 nap dolgozom 11 órában, 9-kor kezdek 8-kor végzek, ezután edzés 10-11 körül érek haza.

Szabadnapokon korábban járok el edzeni, barátnőmmel családdal vagyok, ha hétvégére esnek a szabadnapok barátokkal lógok esténként.

21F

2017. dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

8-16-ig dolgozom, hazafelé felveszem a gyereket a suliban, aztán ha kell vásárolunk. Otthon lecke, vacsi, fürdés, játék, tv, ilyesmi. Most épp lakásátalakítunk, úgyhogy egy ideje munka után haza, átöltözés, falfestés, csiszolás, takarítás..stb a program :(


Nyáron totál másképp alakul, általában hazaérünk még medencézünk, napozunk, fagyizunk, elmegyünk biciklizni, lángosozni, sütünk szalonnát a kertben..stb Jajj de hiányzik a nyár! :)

2017. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
8tól fél 5. Utána húzok haza rögtön, lerendezem az állatokat, eszek, fürdök, megnézek egy sorozatrészt és alszok. Másra nincs időm.
2017. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
9-től 18 óráig internetezek
2017. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
9-13, aztán főzök, nyelvet tanulok, ha kell, takarítok, majd este a kedvesemmel filmezünk, szeretkezünk, vagy sétálunk.
2017. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Fél 8-tól fél 6-ig szoktam kb az irodában lenni, kb fél 7-re érek haza. Ha a párom esti műszakos, akkor tanulok mindenfélét, illetve mostanában a szakdolgozatomat csinálom esténként.


Ha olyan nap volt, hogy sok volt a munka aznap akkor csak leülök a tv/gép elé és nézek ki a fejemből, illetve a párommal beszélgetünk, ilyesmik.


23f

2017. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elvileg 8-17-ig. Gyakorlatban 8-9 között beérek, este pedig 17-19 között végzek. Nagy általánosságban örülök hogy hazaérek, nézek egy sorozatot, kajálok és alszok. Jobb időben esténként elmentem bringázni vagy haverokkal túrázni a főváros környékén.
2017. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5-ös miért kapot lepontozást? 9-kor kezdek dolgozni weboldalakon. Nem ez volt a kérdés?
2017. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 mivel nem pontosítottad, hogy weblapokat készítesz, így azt hitték szerintem, hogy egésznap tespedsz a gép előtt és 'csak' internetezel...én is azt hittem, de én ritkán pontozok és most sem tettem☺
2017. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!