Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A könyvvizsgálóknak ilyen...

A könyvvizsgálóknak ilyen laza lenne a munkájuk?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm idén kezdett el dolgozni az egyik big four könyvvizsgálói cégnél Budapesten, asszisztensként, teljes munkaidőben.


Én eddig a big four-os könyvvizsgálatról azt hallottam, hogy az emberek meghalnak a munkában, meg késő estig dolgoznak, de hát ő konkrétan mindig előttem hazaért. Persze volt két-három hétvége amikor dolgozott, de ez a pár hétvégés munka fel sem ér azzal amit én hallottam, hogy késői estig, meg sok hétvégén is dolgoznak, stb.


Bár ugye most kezdődött az újév, szóval elvileg majd most fog beindulni neki. Ezek után várható, hogy sokkal több munkája lesz?



2018. jan. 10. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg vajon a munkatársai is csak annyit dolgoznek e mint ő :)


Amúgy én dolgoztam big4-nál és van aki direkt szeret szenvedni/bandázni/túlórát gyűjteni. Általánosságban nem olyan durva mint ahogy beállitják, de azért vannak húzós időszakok.

2018. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen asszisztens? Nem mindegy, hogy könyvvizsgáló vagy irodavezető.... :D

Amúgy meg az audit időszak nem kezdődött még el, majd úgy március elejétől, május végén már a fenekén keresztül fogja venni a levegőt.

2018. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%

Drámakirálynők hozzászólásainak ne higgy. Kiestek a kis gazdasági főiskoláról 22 évesen, addig kész pi*sa, meleg málé volt, persze, hogy bármilyen munka lesokkolja őket.

Ülsz a kis luxusirodában az 50 ezres székeden, hát egyem meg, de stresszes lehet. Szerencse, hogy én egyetem mellett bevállaltam a keményebb munkákat is, rakodtam -10 fokban raklapokat, éjszaka mosodában pakoltam, de csomó szar melóm volt elsőévesként. Kb. röhögve ülök az itt "keménynek" nevezett időszakokban, mert megtanultam, hogy mi az igazi munka.

Ha valaki nem aludja ki magát, az meg magára vessen. Az bárhol máshol is összeesne, nem csak egy ilyen cégnél.

2018. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem speciel a szellemi munka sokkal jobban leterhel néha, mint a fizikai aktivitás, és néha azt kívánom, hogy inkább átrámolnék egy egész raktárat, csak ne kelljen ott épp szopnom.
2018. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!