Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek mennyire fontos a...

Nektek mennyire fontos a munkehelyen a hangulat?

Figyelt kérdés

Nem bírtam tovább a benti légkört, és felmondtam. Egyszerűen gyomorgörccsel jártam már be dolgozni, olyan negatív emberekkel voltam összezárva, akik mellett nem lehet megmaradni.

Nem bulizni járok be, meg tracspartyzni, de egy alap normális emberi viszonyra szükségem van, hogy normálisan tudjak dolgozni. Tényleg hülyeség ilyen miatt új helyet keresni, jobb beletörődni, ha napi 9órába szarul érzed magad?


2018. jan. 20. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ezért gondolkozom felmondáson, pedig jól keresek és előrelépési lehetőségem is lenne hosszú távon. Az én mottóm az, hogy "jól dolgozni" máshol is tudok, olyan helyen ahol emberként kezelnek.
2018. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ember arányaiban nagyon sok idejét tölti a munkahelyén, nem mindegy, hogy ezt milyen légkörben, milyen emberek közt teszi. Én hagytam már ott munkát, amit amúgy szerettem, a kollégák és a légkör miatt. Felőrölt, utáltam bemenni. Így nem lehet élni, ha van lehetőség lépni, akkor kell.
2018. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb. Ha úgy mész be, hogy utálod, gyomorgörcsöd van, akkor kereshetsz milliókat is, a pénz tényleg nem boldogít ilyen szinten és tönkre fog tenni a munkahely. Én inkább keresek kevesebbet de úgy, hogy legalább a közvetlen kollégáim jófejek és jól érzem magam a környezetükben.
2018. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavar a rossz hangulat, ha eléggé megfizetik. Igyekszem kerülni mindennemű kommunikációt a kollégákkal, mert pénzt keresni megyek be, nem haverkodni, de ha még így sem tudom elviselni őket és nem kapok annyi fizetést, ami ezt feledtetné, akkor nem erőltetem a dolgot.
2018. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Itt azt mondta a főnök hogy mindenki balfék, az anyagmozgató csöves, a takarytó kretén, stb.
2018. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Énis váltottam már emiatt melót. Nem is a kollégákkL volt baj, inkább a vezetőség becsmérlő stílusával. Amúgy maga a meló jó lett volna.

Mostmár harmadik éve dolgozok egy helyen, ahol mélyvízbe dobtak, iszonyat nehéz volt és ki is akartak sokan túrni, de végül én maradtam, a gyenge láncszemek mentek. :) A meló sokszor állít kihívások elé, de mivel jó kis csapat maradt, mindig van kire számítani. Szerintem ez többet ér mindennél.

2018. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Uh totál megértelek kérdező, pont ugyanez a problémám és én is tépődöm miatta. Plusz nálam a főnöknek is vannak hiszti-időszakai, teljesen kiszámíthatatlanul...

Előtte ráadásul olyan jó társaságban voltam, a váltás nagyon éles, és bár 1.5 éve mondogatom magamnak hogy kibírom, kibírom, már tiszta depressziós vagyok és a váltáson dolgozom.


Abszolút normális dolog, ne menjen rá az egészséged. Most úgyis borzalmasan kell a munkaerő.

2018. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!