Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan "fedeztessem" fel magam?

Hogyan "fedeztessem" fel magam?

Figyelt kérdés
Szerintem jó hangom van, szoktam is énekelni, de azt általában nem hallja senki... A szüleimnek mondtam már, higy szeretnék színész/énekes lenni, de mondták, hogy nem... Nem merek megint eléjük állni, mit tegyek? Kinek énekeljek? Énektanárhoz tuti nem visznek... A barátaimnak énekeljek először, hogy ők mondják meg a véleményüket?

2018. jan. 29. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne a barátaidnak, mert ők az egekbe fognak dicsérni, és az ilyenekből lesz az, aki lebőgeti magát az x-faktorban. Rakj fel anonim módon valamit, amit énekelsz, megmondjuk, jó-e, aztán törölheted.
2018. jan. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az egekbe bőgetnek? De ha megmondom, hogy tényleg őszintén mondják meg?
2018. jan. 30. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleid azt mondták hogy ne akkor annak valószínűleg oka van.. Nem én akarom a rossz hírt hozni de valószínűleg nincs olyan jó hangod mint amilyennek gondolod.


Mindenesetre vedd fel az éneklésedet egy hangfájlra és töltsd fel ide gyakorikérdésekre hogy véleményezzük.. hátha nincs igazam

2018. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, megeshet, hogy nincs jó hangom csak én hallom :/ a szüleim nem hallották még, szóval nem hiszem hogy az lenne az oka... Szerintem egyszerűen nem tartják reálisnak ezt.
2018. jan. 30. 15:55
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerű a dolog: töltsd fel ide egy éneklésedet és úgyis véleményezve lesz. Ennél elfogulatlanabb külső véleményt nem fogsz kapni
2018. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ide hogy kell feltölteni? Inkább priviben csinálnám, ott hogy kell?
2018. jan. 31. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Töltsd fel vocaroo(pont)com-ra. Semmiképp se készíts videót, elég ha csak a hangodat veszed fel.
2018. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
..a linket pedig ide bemásolod
2018. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!