Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi Központtól hogy...

Munkaügyi Központtól hogy lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés
Közfoglalkoztatott voltam egy irodában, de felmondtam közös megegyezéssel, mert elköltözök. Voltam a munkaügyön, hogy töröljenek ki a nyilvántartásból, azt mondták nem lehet, mert ahhoz előbb rendes munkát kell találnom, jelentkezzek be abba a városba, ahova költözöm a munkaügyibe, kérjem át a papírjaimat, aztán ha találtam rendes munkát, akkor kitörölnek. Hogyan lehetne ezt kikerülni? Nem akarom, hogy bárminemű közöm is legyen akármelyik munkaügyi hivatalhoz is, pláne nem akarok közfoglalkoztatott lenni.

2018. febr. 7. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Közmunkára akartak ki rakni engem 4 honnapig, szemétszedés, rakodás. Nem vállaltam el, majd lehet el vállalom majd ha gyári munka nem jön össze.
2018. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, diplomásan is lehetsz közmunkás, az iskolának semmi köze hozzá.
2018. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!