Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet gáz belőle? Van munkahel...

Lehet gáz belőle? Van munkahelyem de bejelöltem egy csoportot a fb-on hogy állást keresek és a munkahelyem észrevette,

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 15:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szánalmas, erre tényleg azt tudom mondani. Eddig még csak két helyen dolgoztam, de mindkettőnél hasonló a mentalitás. Ilyen dolgokkal foglalkozni, hogy valaki FB-n csatlakozik egy ilyen nevű csoporthoz, már egyből összesúgnak a háta mögött, meg keverik a cuccot. Jóformán fingani nem tudsz úgy, hogy valaki ne rohanna oda megszagolni.


Hát mivel egy ilyen csoporthoz csatlakoztál, így nyílván van benned valamilyen szándék a váltás iránt. Azt is jó lenne tudni, hogy hogyan reagáltak rá. Bár ahogy látom ez egy hónapos történet. Én passzív maradnék, de ez csak az én véleményem.

2018. márc. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!