Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cégen belül átjelentkezni egy...

Cégen belül átjelentkezni egy másik vállalatcsoporthoz a próbaidő alatt?

Figyelt kérdés
Próbaidőn vagyok, annyira nem szimpatikusak a kollégák sem és a munka sem olyan amilyenre számítottam. A cégcsoport több vállalatból tevődik össze, ahol most dolgozom egy éve lett felvásárolva, így még eléggé kiforratlanok a dolgok. Láttam, hogy egy másik vállalatuk hasonló munkakörbe keres embert, a juttatások is jobbak lennének és talán a munka is, munkatársak is, hisz az a cégrész már régóta a csoport része. Jelentkeznék, de attól félek hogy kiderül és emiatt innen is elküldenek. Szerintetek ilyen esetben érdemes megpróbálni a jelentkezést vagy inkább hagyjam, nehogy két szék közül a padlóra kerüljek?
2018. márc. 8. 10:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!