Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy állásinterjú alatt eldöntötték, hogy ahova mentetek, ott tuti nem akartok dolgozni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2018. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de en csak Ida jelentkeztem, ahol dolgoznék is.
2018. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A jó édes ***** válasza:
83%
Volt. Kiderült, hogy a cég kicsit szabatosan értelmezte, amit az álláshirdetésben leírt munkakörként. Konkrétan utaltak rá, hogy adóelkerülés segítése lett volna a feladat, ami morálisan nem fért bele.
2018. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Olyan végtelenül ellenszenves tahó volt az illető, meg az egész helyzet, hogy gondoltam, a legrosszabb formámat hozom. Azért fel akart venni...

2018. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen még nem fordult elő, pedig 53 sikertelen állásinterjúm volt.
2018. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Siman, volt ahol az elso 15 perc utan tudni lehetett, hogy a szokasos 'a tobbi zsebbe' meg 'hat nalunk a fizetes ugy szokott kinezni' tipusu magyar kisvallakozasrol van szo, vagy vadkapitalista reklamcegrol, ahol ember nem maradt meg fel evnel tovabb...
2018. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Én is a legrosszabb formámat hoztam, hogy véletlen se kelljen mérlegelnem vagy elutasítanom, hiszen mégis csak elmentem interjúzni...De most is olyan cégnél dolgozom, hogy ha tudtam volna róla az igazat, akkor eszembe sem jutott volna elfogadnom az állást. Remélem most már nemsokára sikerül egy egészséges közegbe juttatni magam...
2018. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy állásinterjú. Az egy dolog, hogy teljesen mást mondtak, mint amivel hülyítették az állásinterjúval, de kerek perec pluszban közölték, hogy mi nem szeretjük az adókat, csak a hülyék fizetik. Amúgy is olyan lekezelő, tapló volt az interjúztató, hogy eszembe sem jutott volna ezeknél dolgozni. Megköszöntem a lehetőséget elköszöntem és már ott sem voltam.
2018. márc. 8. 21:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. De hát az interjú erről szól, hogy ismerjük meg egymást!


Mondjuk ilyen nagyrészt zsebbe fizetős ajánlatom is volt amit nem vállaltam. Aztán máshol tisztán bejelentve többet kaptam.. Ez a bajom az ilyen adócsaló cégekkel, hogy a nagy adó kerülés odáig terjed csak, hogy nekik jó legyen. Más cég viszont tisztán bejelentve ugyanazt vagy többet ad kézbe. Akkor minek asszisztáljak a csaláshoz?!

2018. márc. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, egy bankban, jézus... az emberek egymás seggét nyalták, szerintem még egymás szärát is megeszik. Gusztustalan volt, szerintem 1 hetet birtam volna ki velük. Soha többé semmi iroda. :)
2018. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!