Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mű volt az oka a legutóbbi...

Mű volt az oka a legutóbbi munkahely valtasodnak?

Figyelt kérdés
Rövid történeteket és korotok írjátok meg 29f
2018. márc. 10. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Egy nagyon gusztustalan patkány műszakvezető volt. Miatta. A jelenlegi helyről is tervezek dobbantani, túl sok munka túl kevés pénzért.


24

2018. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Külföldre költöztem.

40/N

2018. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Megszűnt a projekt, amiben dolgoztam, és nem tudott a cég olyan pozit ajánlani, ami tetszett volna. 32N
2018. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem nagyon volt lehetőség a korábbi munkahelyemen feljebb lépni se szakmailag fejlődni, plusz nagyon monoton volt. Elegem lett belőle úgyhogy inkább másabb munkakörben helyezkedtem el egy nagyobb cégnél, ahol fizetnek is bizonyos oktatásokat. Az egyetlen hátrány hogy ehhez költöznöm is kellett, de megérte.

28N

2018. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Első gyakorlati helyemen marasztaltak volna végleges állásra, de annyira nem vonzott a közeg, a fizetés is viccesen alacsony lett volna.


Következő "igazi" munkahelyemen pedig befejeződött az adott projekt, én meg visszamentem egyetemre, hogy végre lediplomázzak. Na ez azóta sem jött össze, viszont szakmában dolgozok 2 éve.

2018. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos én is váltás előtt állok.. de hiába van bizonyítekom a kollégám ellen.. meg kijelentette kirugat.. A főnököt ez nem érdekli az ő szemébe én lógok ki a 3fos csapatból ..
2018. márc. 11. 07:12
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Túl monoton volt a munka, nevetséges fizetéssel. (150e körül)
2018. márc. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy heti 70-80 óra mellett még otthon is dolgoztam és így sem volt esélyem arra, hogy kész legyek.... egyedül voltam és 5 másik pozíciót nem tudtak betölteni 3,5 éve váltottam...most kb ugyanez van itt is az utóbbi pár hónapban, de itt legalább van egy normális főnököm, aki dolgozik a megoldáson, úgyhogy még maradok max fél évig és ha érdemben nem változik a helyzet, akkor cégen vagy cégcsoporton belül keresek mást

40 N

2018. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

"Mű volt az oka a legutóbbi munkahely valtasodnak?"


Nálam valós okok játszottak közre!

-Csődeljárás a cég ellen, dolgozok számát lefelezték

-fogyasztóvédelmi eljárás és 30m-ás bírság

2018. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy három ember munkáját kellett ellátnom egyedül, egy fizetésért.
2018. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!