Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek milyen havi jövedelem...

Nektek milyen havi jövedelem számít gazdagnak?

Figyelt kérdés

Régen azt hittem, hogy egy havi nettó 1 millió jövedelemmel kőgazdag lehet valaki, de még annál a szintnél is rengeteg limitáció van.


Az is mondjuk arra elég, hogy egy 30 milliós autó lízingelésére és egy nagyobb belvárolis lakás bérlésére elég, de az még nem gazdagság.


Ott nem igazán szabad az ember. Ez egy felső középosztály


Nektek milyen havi jövedelem számítana gazdanak? Csak kíváncsi vagyok mások véleményére és nézeteire, hogy ki hogyan definiálja a gazdagságot szigorúan pénzügyi szempontból.



2018. márc. 23. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem gazdag az akinek a havi bevétele dupla vagy tripla annyi, mint nekem. Teljesen mindegy mennyit keresünk. A minimálbéres szemében a 2-300 ezret kereső is már burzsuj.
2018. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
.
2018. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
.
2018. márc. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!