Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék dolgozni nem kellek...

Szeretnék dolgozni nem kellek sehova?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, érettségim van, de egészségügyi állapotom egyenlőra nem teszi meg azt hogy tovább tanuljak, anyagi okok miatt sem.

Szeretnék dolgozni, de az egyik ezért a másik azért utasit el.. Mivel nincs végzettségem , elég szűkösek a lehetőségeim, de még gyárba sem vesznek fel, mert oda inkább felveszik az alacsony iq szinten rendelkező embereket.

De sehol semmi, akár segéd villanyszerelőnek is elmennék vagy akárminek, de semmi.

Ki mit tanácsol? tesco, auchan ezek felejtősek mert van egy olyan betegségem amikor stresszelek akkor kiütéseim lesznek a kezemen és igy nem engednek élelmiszer közelébe.


2018. márc. 27. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki nem enged élelmiszer közelébe?
2018. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A fönők mind1.. oylan munka kell amit érettségivel végezhetek, mondjuk az már annyit ér mint a 8 általános.
2018. márc. 27. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Na látod ezért találták ki a közmunkát.

Engem is sokáig hitegettek, meg hülyítettek azzal, hogy eljössz másik városba, akkor a problémák megoldódnak. Hát nem oldódnak meg, mert albérletet keríteni nem lehet, 90-110 ezer forintokból meg élni pont úgy nem lehet most sem, mint ahogyan ezelőtt 5 éve sem lehetett, ez nyilvánvaló. Addig kell nyújtózkodni ameddig a takaró ér, ha valami nem megy akkor nem kell kapálózni, mert elsüllyedsz, megfulladsz, megdöglesz. Elkel vállalni mindent amit az önkormi, munkaügyi központ ad, még akkor is ha kevés, mert legalább megy az idő hasznosan, és annyi pénzed lesz mindig, hogy a kutyák ne h.. gyozzanak oldalba. Az embereknek könyöröghetsz akkor se fognak megszánni és felvenni dolgozni, csak rámész, tönkremész.

2018. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Közmunk az nagyon keveset fizet. Nem akarok 60 ezerért forintért heti 40 órát akár bünözökkel együtt dolgozni, félek tőlük,

Láttam itt nálunk kint akik seprik a falevelet hogy milyen emberek, és nem.. inkább éhen halok, ha nem találok, de én nem megyek közmunkára, menjen az aki lop, csal, hazudik.

2018. márc. 27. 20:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha én újra kezdeném, akkor már 1 hónap keresgélés és visszautasítások után rábólintanék a közmunkára, legyen az bármi.

Megéltem már ezt azt, mindenféle szrságot, mikor tavaly januárban még mindig azzal találkoztam több év után is, hogy kerestem egy munkahelyvezetőt, aki elküldött egy központi vezetéshez, hogy ott kell leadnom az önéletrajzomat és kiküldik a város összes intézményébe, onnan. Eltelt 4 hónap senki nem keresett, jó szokásukhoz híven. Áprilisban, 2 szakmával kikötöttem a húsiparban mint szalagsegédmunkás és 14 órában dolgoztam. Két hónapig futottam a pénzem után mert még kifizetni sem akartak.

2018. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
# 4: Hát látod ez az, hogy mindenkibe elvan vetve ez a baromság, hogy ha közmunka, akkor csak sárga mellénybe söpörni lehet a szemetet, semmi egyebet. Menj be a munkaügyibe és jelentkezz tanfolyamra, átképzésre, kérdezd meg milyen közmunkák vannak, ki van zárva, hogy csak levél söprést tudnak ajánlani.
2018. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak érettségim van mégis felvettek gyárba és már 2 éve ott dolgozom, szintén 22 éves voltam akkor. Bár én azt ajánlom, hogy minél előbb tanulj tovább, mert biza a gyári munka nem valami nagy karrierlehetőség.
2018. márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Adminisztrációs munkákat próbáltál vagy recepciósnak menni esetleg? Ezekhez általában elég az érettségi (recihez mondjuk nyelvtudást néha kérnek). Vagy még a telefonos munkák amikhez nem szoktak komolyabb végzettséget kérni (az ilyen tudakozós, hibabejelentős cuccok). Én az invitelnél voltam egyetem előtt, volt egy gyorstalpaló betanítás aztán lehetett is dolgozni, nem kértek nyelvtudást vagy érettséginél magasabb papírt.
2018. márc. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden közmunkás szemetet szed és söpröget, én pl irodában dolgozom, igaz a fizu nem a legfényesebb, nettó 70e, de ez is több, mint a semmi, közben pályázgatom.
2018. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Igen van irodai közm. is. Menj be a munkaügyibe.
2018. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!